18 Haziran 2019 Salı

ERDOĞAN TOK MAHALLE GEZİLERİNDE ESNAF VE VATANDAŞ İLE BİR ARAYA GELİYOR

Erdoğan Tok mahalle gezilerinde esnaf ve vatandaş ile bir araya geliyor

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, başlattığı mahalle gezileri kapsamında ziyaret ettiği Hastane mahallesinde vatandaş ve esnafları ziyaret etti.

23 Ekim 2018 Salı 20:42 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Hastane mahallesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların nabzını tuttu 


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye olarak gençliği yatırım yapan belediye olduklarını ifade etti.  Kendi kuşaklarına yönelik yatırımlardan istifade ettiklerini söyleyen gençler, kültürel, sanatsal ve sportif aktiviteleri ve kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi yatırımından dolayı Başkan Erdoğan Tok’a teşekkür ettiler.YATIRIMLARIMIZIN MERKEZİ İNSAN
Yaptığı gezilerde mahalle esnafları ile görüşen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnuniyet duydu. Belediye olarak yapılan yatırım ve projelerin merkezine insanı alan belediyecilik anlayışı ile çalıştıklarını söyleyen Başkan Tok, “Yol haritamızı vatandaş odaklı çiziyoruz.” dedi.

HALKLA BÜTÜNLEŞEN RUHLA GÖREV YAPIYORUZ 
“Halkımızın hizmetlerimizden duyduğu memnuniyeti ve tebessümü bizim hizmet aşkımızı perçinliyor” diyen Başkan Erdoğan Tok, “ Göreve geldiğimiz 2004 yılı ilk belde belediye başkanlığı görevi ile 2014’te yeniden halkın teveccühü ile ilçe belediye başkanlığı görevimizi hep ilk günkü aşkla, aynı ruh ve heyecanla yerine getiriyoruz.  Halkımızla bütünleşen ruhla görev yapıyoruz.  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Belediye Başkanlığı dönemindeki başkanlık modelini rol alarak gönül belediyeciliği ile çalışıyoruz. Halkımıza hizmetin en iyisini vermek için bu göreve talip olduk. Halkımıza hizmet etmek için bu görevlere geldik. Milletin hizmetkarı olarak vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Bunun sözde kalmaması için gece gündüz, uzak yakın demeden tüm ilçe genelinde çalışmalar yapıyoruz.” diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: İmar sorununu çözeceğiz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin: İmar sorununu çözeceğiz