17 Haziran 2019 Pazartesi

ERDOĞAN TOK MAHALLE MAHALLE GEZİP MUHTAR VE VATANDAŞLARI DİNLİYOR

Erdoğan Tok mahalle mahalle gezip muhtar ve vatandaşları dinliyor

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Baruthane Mahallesi Muhtarı ve Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ile mahalle sakinleri ile bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

07 Eylül 2018 Cuma 22:36 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalle mahalle gezerek vatandaş ve muhtarların sorun, talep ve isteklerini dinliyor. Erdoğan Tok'un son durağı Samsun'un İlkadım İlçesine bağlı Baruthane mahallesi oldu.


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Baruthane Mahallesi Muhtarı ve Samsun İli Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ile mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Başkan Erdoğan Tok mahalleliler tarafından kendisine gösterilen teveccühe teşekkür etti.

BAŞKAN TOK HER  TALEBİ TEK TEK NOT ALDI
Baruthane Mahallesi sakinleriyle sohbet ederek taleplerini dinleyen İlkadım belediye Başkanı Erdoğan Tok her talebi tek tek not alarak vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunurken; “Yaptığımız hizmetlerin merkezinde vatandaşımızın mutluluğu var. Bu nedenle küçük büyük demeden her talebi aynı ehemmiyette değerlendiriyoruz. Vatandaşımızın refahı için en büyük yatırımdan en küçük talebe kadar tüm isteklerini yerine getirmek adına tüm çalışanlarımızla hizmet ediyoruz. Bu hizmetlerimizin karşılığını da bugün olduğu gibi hemşehrilerimizin samimi yaklaşımları ve teveccühleri ile alıyoruz” diye konuştu.

“YOL HARİTAMIZI VATANDAŞIMIZLA ÇİZİYORUZ”
Mahalle buluşmasında ana başlığı istihdam oluştururken İlkadım’da yapılan dev yatırımların istihdama sağladığı katkıları vurgulayan Başkan Erdoğan Tok; “Biz yaptığımız yatırımlarla özellikle gençlerimizin hayatına dokunacak ve istihdama en verimli şekilde katkı sağlayacak planlamaları yapıyoruz. Bu planlamalarda bugün olduğu gibi siz değerli hemşehrilerimizle ortak aklı kullanarak istişarelerimizi birlikte gerçekleştiriyoruz. İlçemizin tamamında vatandaşlarımızla yakaladığımız bu ortak paylaşımlar ve kardeşlik ortamında İlkadım’ı geleceğe birlikte taşıyoruz. Her an vatandaşımızla iç içe gerçekleştirdiğimiz istişarelerle gönül bağımızı kopmamak üzere güçlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Şehit aileleri ve gazilerimize minnet borçluyuz

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Şehit aileleri ve gazilerimize minnet borçluyuz