25 Haziran 2019 Salı

ERDOĞAN TOK: MAHALLE STATÜSÜNE GEÇEN YERLERDE YENİ YAŞAM ALANLARI OLUŞTURUYORUZ

Erdoğan Tok: Mahalle statüsüne geçen yerlerde yeni yaşam alanları oluşturuyoruz

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, köyden mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerinde yeni yaşam alanları oluşturmak için başlattıkları çalışmaların son hızla sürdüğünü açıkladı.

09 Temmuz 2018 Pazartesi 16:35 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi tarafından mahalle statüsüne kavuşan köylerde çocuk parkı, yeşil alan, parke taşı döşeme ve beton yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 


Samsun'da İlkadım İlçesi sınırları içerisinde yer alan Çandır ve Yeşiltepe mahalleleri Bütünşehir Yasası sonrası İlkadım Belediyesi tarafından başlatılan proje ile meydanlarına kavuşuyor. Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen tüm mahallelerde uygulanacak çalışma ile mahallelerin meydanları olacak. Aynı zamanda İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un eşit hizmet anlayışı ile yeni mahallelerde yepyeni yaşam alanları oluşturuluyor. 

Köy iken mahalle statüsüne geçen Çandır ve Yeşiltepe Mahallesi’ndeki meydan çalışmalarını yerinde inceleyen mahalleliler meydan çalışmasından mutlu olduklarını vurgulayarak Başkan Tok’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.

YENİ VE MODERN YAŞAM ALANLARI OLUŞTURUYORUZ”

Ayrım yapmadan mahallelere yönelik hizmet ve yatırımların artarak devam ettiğini belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok;  “Yeni mahallelerimizde yaptığımız çalışmalar ile hem yeni ve modern yaşam alanları oluşturuyoruz hem de çok eskilere dayanan köy – mahalle meydanı geleneğimizi yaşatıyoruz. Birçok ihtiyaca cevap verecek meydanlarımızı oluşturarak çevre düzenlemesini gerçekleştirirken yanı sıra da çocuk parkları, Cami ve okulların tadilat ve yenileme çalışmaları, yol ve kaldırım yapımı gibi birçok hizmeti İlkadımlı kardeşlerimizle buluşturuyoruz. Merkez mahallelerimizde yaptığım her çalışmayı hiç zaman kaybetmeden eşit hizmet dağılımı ile yeni mahallelerimize de ulaştırıyoruz. Bunun karşılığı olarak da vatandaşımızın teveccühleri bizler için büyük bir mutluluk kaynağı oluyor. Çok daha güzel bir İlkadım İçin el birliği ile çalışıyoruz. İnşallah çok kısa zamanlar içerisinde İlkadım İlçemizin bütün ihtiyaçlarını bir bir tamamlayacağımızı düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ali veli

10 Temmuz 2018 Salı 00:38

Böyle yalan olmaz. Kesesini dolduruyor. Amca oğlunu zengin ediyor.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da barajda cesedi bulunan tur rehberi Selçuk Korkut son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da barajda cesedi bulunan tur rehberi Selçuk Korkut son yolculuğuna uğurlandı