25 Mayıs 2019 Cumartesi

ERDOĞAN TOK MECİDİYE ÇARŞISINI PRESTİJLİ CADDE HALİNE GETİRECEKLERİNİ AÇIKLADI

Erdoğan Tok Mecidiye Çarşısını prestijli cadde haline getireceklerini açıkladı

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok, Mecidiye Çarşısını cadde açık hava alış veriş merkezi haline getireceklerini ve Mecidiye Çarşısını prestijli cadde haline getireceklerini açıkladı.

28 Şubat 2019 Perşembe 21:26 GÜNCEL

Samsun'da Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesinde bulunan Mecidiye Caddesini prestijli hale getireceklerini açıkladı.


Samsun'un İlkadım ilçesinde esnaf ve vatandaş buluşmalarını sürdüren İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Erdoğan Tok'tan Mecidiye Caddesi için Prestijli Cadde müjdesi geldi. 

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, seçim çalışmalarını hızla sürdürürken esnaf ve vatandaşlarla buluşarak hem projelerini anlatıyor hem de vatandaşın taleplerini dinleyerek çözüm üretiyor. Son olarak Mecidiye Caddesi’ne gerçekleştirdiği ziyaret ile esnaflarla buluşan Başkan Erdoğan Tok,  Prestij Cadde Projesini buralarda sürdüreceği müjdesini verdi. 

ESNAFLARIN KAZANCINI ARTTIRACAK PROJELER
Ziyaretlerini İlkadım Belediyesi MHP Meclis Üyesi ve Cumhur İttifakı MHP Meclis Üyesi Adayı Mustafa Umar ve Cumhur İttifakı AK Parti Meclis Üyesi Adayı Murat Gürbüz ile sürdüren Başkan Tok; “Esnaf kardeşlerimizin kazancını arttıracak yeni modern projelere hayat vermeye devam edeceğiz" dedi."İLKADIM’DA TİCARET MERKEZLERİNİ GÜÇLENDİRECEĞİZ"
İlkadım'ın yoğun nüfusunun yanı sıra dışarıdan gelen birçok vatandaş için bir alışveriş merkezi hüviyeti olduğu bilinci ile çalıştıklarını belirten Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; "İlkadım ekonomik anlamda şehrimizin lokomotifi konumunda. Bu nedenle esnafımızın en iyi şartlarda hizmet vermesi için modern çözümler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. Sadece şehir içi değil şehir dışından da çok sayıda vatandaşın geldiği bu bölgemizde ticareti canlandırarak ile prestijli cadde haline getireceğiz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erhan Usta kendisine proje diyenlere fena cevap verdi: Hangi siyasi zeka ile bunu söylüyorlar

Erhan Usta kendisine proje diyenlere fena cevap verdi: Hangi siyasi zeka ile bunu söylüyorlar