25 Ekim 2020 Pazar

ERDOĞAN TOK, NECATTİN DEMİRTAŞ'I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK BAŞKANLIĞINI TEBRİK ETTİ

Erdoğan Tok, Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek başkanlığını tebrik etti

Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanlığı koltuğunu Millet İttifakı adayı Necattin Demirtaş'a kaptıran Erdoğan Tok, bugün İlkadım Belediyesine giderek başkan seçilen Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek, tebrik etti.

11 Nisan 2019 Perşembe 18:38 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi eski başkanı Erdoğan Tok, 31 Mart yerel seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek tebrik etti.


AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve AK Parti İlkadım Belediyesi Meclis üyesi Erol Köroğlu ile birlikte 31 Mart yerel seçimleri sonrası İlkadım Belediyesine giden eski başkan Erdoğan Tok, başkan seçilen Necattin Demirtaş ile bir araya geldi.

İlkadım Belediyesi Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ın devir teslim törenine şehir dışında olması nedeni ile katılamadığını açıklayan Erdoğan Tok, bugün Necattin Demirtaş ile biraraya geldi, sohbet etti.  Erdoğan Tok, başkan seçilen Necattin Demirtaş'a yaptığı ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada ise  "Özel işlerim dolayısıyla şehir dışında bulunmamdan ötürü bir araya gelemediğimiz İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve İlkadım Belediye Meclis Üyesi Erol Köroğlu birlikte ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerimizi ilettik." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Hakkı

11 Nisan 2019 Perşembe 19:20

Helal olsun valla. Şahsen bana o kadar laf söylense ben kabul eder miyim sanmıyorum. Bu güzel bir ders olsun. Seçim önü siyasilerin ağzına bakıp akrabasıyla arkadaşıyla komşusuyla kötü olanlara ibret olsun. Bakın herşey güllük gülistanlık.

Mehmet DENİZ

11 Nisan 2019 Perşembe 18:57

Yanıyorsun fuat abiii

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da borçsuz olduğu söylenen Çarşamba Belediyesinin 40 milyon lira borcu çıktı

Samsun'da borçsuz olduğu söylenen Çarşamba Belediyesinin 40 milyon lira borcu çıktı