26 Nisan 2019 Cuma

ERDOĞAN TOK: UNKAPANI KÜLTÜR VE YAŞAM MERKEZİNİN TEMELİ HAZİRAN'DA ATILACAK

Erdoğan Tok: Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinin temeli Haziran'da atılacak

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Unkapanı mahallesinde yapılacak olan Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinin resmi temel atma töreni Haziran ayının ilk haftasında gerçekleştireceklerini açıkladı.

22 Mayıs 2018 Salı 01:38 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, Unkapanı, Selahiye ve Kökçüoğlu Mahallelerini bir araya getiren iftar yemeğinde Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinin resmi temel atma merasimini Haziran ayının ilk haftasında gerçekleştireceklerini söyledi


İlkadım Belediyesi tarafından Ramazan ayı nedeni ile her akşam farklı bir yerde yakın mahalleri  bir araya getiren komşu iftarları mahalleler arası kaynaşmayı sağlıyor. Ramazan ayı kapsamında İlkadım Belediyesi tarafından yapılan komşu iftarları bu kez de Selahiye, Unkapanı ve Kökçüoğlu Mahallelerini bir araya getirdi.  

İlkadım ilçesi Unkapanı Mahallesi Leventler Sokak TOKİ önünde kurulan iftar sofrasında İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, iftar ezanı öncesi vatandaşlarla tokalaşarak kurulan iftar masalarını tek tek gezerken programa AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Mahalle Muhtarları, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri katıldı.

RESMİ TÖREN HAZİRAN’IN İLK HAFTASI
İftar sonrası vatandaşlara seslenerek Unkapanı mahallesinde büyük değişim yaşanacağını söyleyen Başkan Tok, “Kökçüoğlu ve Hastane Mahallelerimiz için hazırladığımız kentsel dönüşüm çalışmaları çok güzel bir netice ile sonuçlanmışken Yeni Unkapanı Yaşam ve Kültür Merkezimiz de yerinde dönüşüme örnek ve ön ayak olacak bir proje kimliği taşıyor.  4 yıl gibi kısa bir süreye sığdırdığımız dev projelerimizden biri olacak olan Unkapanı Yaşam ve Kültür Merkezini geçtiğimiz aylarda inşaatına başladık. Bu merkezimiz, konumu ve hizmetleri itibarı ile İlkadım’a büyük değer katacak. 250 araçlık otoparka sahip olacak yeni kültür merkezinde dükkanlar, kadınlar yaşam merkezi, hanım kardeşlerimize özel spor salonu, düğün ve toplantı salonu ve kültür merkezimiz yer alacak. Bu yıl sonuna yetiştirmeyi planladığımız projemizin temel atma merasimini de Haziran ayının ilk haftasına planladık. Şimdiden siz değerli hemşehrilerimizide aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtirim.” diye konuştu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ziya KUL

22 Mayıs 2018 Salı 11:44

nooldu, yeni belediye binası hani 19 mayısta açılcaktı.siz böylesiniz oğlum, yalancının önde gidenisiniz.adam olsaydın çağırırdın gastecileri "özür dilerim, 19 mayısta açılcaktı ama yetiştiremedik" diye bir reklamını daha yapardın.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da motosiklet sürücüsü Musa Şimşek feci kazada can verdi

Samsun Çarşamba'da motosiklet sürücüsü Musa Şimşek feci kazada can verdi