24 Kasım 2020 Salı

ERDOĞAN YATAY YAPILAŞMA DERKEN SAMSUN CANİKTEKİ YÜKSEK KATLI DİKEY BİNAYA NASIL İZİN VERDİNİZ

Erdoğan yatay yapılaşma derken Samsun Canikteki yüksek katlı dikey binaya nasıl izin verdiniz

Samsun'un Canik ilçesinde, Recep Tayyip Erdoğan'ın dikey yapılaşma ile ilgili belediye başkanlarına yıllardır yaptığı uyarıya rağmen, dikey ve yüksek katlı olarak inşa edilen binaya, nasıl izin verildiği merak ediliyor.

29 Nisan 2019 Pazartesi 20:45 GÜNCEL

Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Meşe Park Tesisleri yolu üzerinde yapılan yüksek katlı dikey bina görenleri şaşkına uğratıyor.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dikey yapılaşmalar için belediye başkanlarına  'Yıkacaksınız' talimatı verirken, Samsun'un Canik ilçesinde yapımı devam eden yüksek katlı dikey bina görenlerin ağzını açık bırakıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikey yapılaşmalarla ilgili belediye başkanlarına verdiği talimatta "Dikey mimariye müsaade yok, yatay mimari. Hiç tereddüt etme, yık. Tüm belediye başkanlarıma bu konuda hassas olmalarını rica ediyorum, yıkacaksınız" demişti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, dikey yapılaşmalarla ilgili belediye başkanlarına uyarılarını yıllardan beri yapıyor. Ancak Samsun'un Canik ilçesinde, Recep Tayyip Erdoğan'ın yıllardır yaptığı bu uyarıya rağmen, dikey ve yüksek katlı olarak inşa edilen yapıya nasıl izin verildiği merak ediliyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

30 Nisan 2019 Salı 08:24

Atakum seyir terasının önündeki ile aynı :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor CEO'su Yüksel Yıldırım futbolculara çok sert mesaj verdi

Yılport Samsunspor CEO'su Yüksel Yıldırım futbolculara çok sert mesaj verdi