24 Ocak 2022 Pazartesi

ERHAN USTA BASIN BÜROSUNDAN ŞOK EDEN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ SERVİS EDİLDİ

Erhan Usta basın bürosundan şok eden ekran görüntüsü servis edildi

Samsun basınının e-mail adreslerine bugün İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Erhan Usta'nın basın bürosundan şok eden ekran görüntüleri servis edildi.

25 Ağustos 2021 Çarşamba 16:10 GÜNCEL

Samsun'da basın mensupları İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta'nın basın bürosundan e-mail adreslerine servis edilen 'Kumsala Taş Döküldü' başlıklı açıklamada yer alan, WhatsApp ekran görüntüleri ile şaşkına uğradı.


Erhan Usta'nın 'Kumsala Taş Döküldü' başlıklı açıklaması ve fotoğraflarının yer aldığı e-mailde, konuyla alakası olmayan iki ayrı WhatsApp ekran görüntülerinin de yer aldığı görüldü. Samsun eski milletvekili Hayati Tekin'e ait olan WhatsApp ekran görüntülerinde şaşırtan yazışmalar olması basın mensuplarını şoka soktu.

Olayın şokunu yaşayan basın mensupları, konuyla alakalı bu kez de yine Erhan Usta Basın Bürosundan söz konusu WhatsApp ekran görüntüleri ile ilgili yapılan açıklama ile ikinci kez bir şok yaşadı. 

ERHAN USTA BASIN BÜROSU AÇIKLAMA YAPTI
Erhan Usta Basın Bürosu söz konusu WhatsApp ekran görüntüleri ile ilgili yaptığı açıklamada "25.08.2021 Çarşamba (bugün) erhan.usta@tbmm.gov.tr kurumsal mailimizden basına servis edilen “KUMSALA TAŞ DÖKÜLDÜ - KUM ZAMBAKLARI YOK EDİLDİ” başlıklı haber içeriğinde; konuyla alakası olmayan 2 adet ekran görüntüsü sehven paylaşılmıştır. İlgili ekran görüntüleri, “D. B. d...@msn.com” isimli bir adresten 23.08.2021 tarihinde, tarafıma ait erhan.usta@tbmm.gov.tr adresine gönderilen mailin içeriğidir. İlgili ekran görüntülerinin tarafımla herhangi bir alakası olmadığı gibi, ismi geçen eski milletvekiliyle de alakası olduğuna ilişkin herhangi bir bilgim veya konuyla alakalı bir ilgim yoktur. Tarafımızdan gönderilen maildeki ilgili görseller; haber servis edilirken kullanılan fotoğraflarına arasına karışmış ve danışmanım tarafından sehven gönderilmiştir. Konunun tarafı eski milletvekilinden ve kamuoyundan, yapılan bu yanlışlıkla alakalı özür dileriz" denildi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun basınına servis edilen Çıplak resimleri al gel olayının aslı ortaya çıktı

Samsun basınına servis edilen Çıplak resimleri al gel olayının aslı ortaya çıktı