24 Nisan 2019 Çarşamba

ESRA EROL'DA ARANAN EVLİ NESİBE'NİN EGSOZCU ŞAFAK İLE DÜĞÜN YAPTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Esra Erol'da aranan evli Nesibe'nin egsozcu Şafak ile düğün yaptığı ortaya çıktı

Esra Erol'un sunduğu programda aranan evli ve iki çocuk annesi olan Nesibe'nin Zonguldak Çaycuma'da egsozculuk yapan Şafak Bayraklı ile düğün yaptığı ortaya çıktı.

25 Eylül 2018 Salı 18:01 GÜNCEL

ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programında kayıp olan evli ve iki çocuk annesi Nesibe'nin Egsozcu Şafak Bayraklı ile düğün yapması canlı yayını izleyenleri şoke etti.


Evli ve iki çocuk annesi kızı Nesibe'yi arayan baba, Esra Erol'un programında kızının Zonguldak Çaycuma'da Şafak Bayraklı isimli biri ile çekilen düğün fotoğraflarını görünce şaşkına döndü. Esra Erol'un yayınına bağlanan Nesibe ise, kendini savunduğu sözler ile herkesi şoke etti. Evli olmasına rağmen egzozcu Şafak Bayraklı ile düğün yapmasının normal olduğunu söyleyen Nesibe, "Ben emniyete sordum bu şekilde yaşamamız suç değil" demesi Esra Erol'u izleyenlerin kanını dondurdu.

Daha sonra Esra Erol'un yayınına bağlanan Şafak Bayraklı Esra Erol'a evli olmadığını söylerken, yayına bağlanan bir izleyici Şafak Bayraklı'nın yalan söylediğini evli ve iki çocuk babası olduğunu iddia etmesi stüdyoda büyük şok yarattı. Şafak Bayraklı ise hiç bir şekilde evlilik yapmadığını dile getirdi. Esra Erol canlı yayında gündeme gelen skandal olay karşısında şaşkına döndü. Kayıp olduğu için babası tarafından aranan evli ve iki çocuk annesi Nesibe'nin boşanmadan egsozcu Şafak Bayraklı ile düğün yapması Esra Erol'un canlı yayınını izleyenlere pes dedirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Ferhat Uslu

26 Eylül 2018 Çarşamba 13:45

Esra hanım o nereli

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'a Meteoroloji'den kestane karası fırtınası uyarısı geldi

Samsun'a Meteoroloji'den kestane karası fırtınası uyarısı geldi