18 Şubat 2019 Pazartesi

EYÜP GÜLER SESOB BAŞKANLIĞINA 34 OY FARKI İLE YENİDEN SEÇİLDİ

Eyüp Güler SESOB Başkanlığına 34 oy farkı ile yeniden seçildi

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanlığı için yapılan seçimi mevcut oda başkanı Eyüp Güler 34 oy farkı ile kazanarak yeniden başkan seçildi.

06 Mayıs 2018 Pazar 21:22 GÜNCEL

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanlığı için yapılan seçimde Eyüp Güler ve Ahmet Akbaş başkanlık koltuğu için yarıştı. Yapılan SESOB seçimini ise Eyüp Güler 526 oyun 280'nin alarak kazandı.


Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Salonunda yapılan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Genel Kurulunda, mevcut başkan Eyüp Güler'e rakip olan Ahmet Akbaş başkanlığa aday olarak liste çıkarttı. SESOB seçimi Eyüp Güler ile Ahmet Akbaş arasında geçerken yapılan genel kurulda zaman zaman gergin anlar yaşandı.Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği genel kurulunda kullanılan 526 oyun 280'nini alan mevcut başkan Eyüp  Güler yeniden başkan seçildi. SESOB Başkanlığına aday olan Ahmet Akbaş ise 246 oy aldı.

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanlığına yeniden seçilen Eyüp Güler, seçimin ardından yaptığı konuşmada, bugüne kadar canı gönülden hizmet ettiğini ifade ederek, "Hiçbir beklentim olamadan hizmet ettim. Parayı ve ailemi düşünmedim gönülden Allah rızası için hizmet verdim. Siz de bunun karşılığını verdiniz hepinizden Allah razı olsun. Şuna inanın, hiçbirinizi utandırmayacağım. Bu oyların her birinin değerini çok iyi biliyorum." dedi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bakan Ahmet Demircan'dan Zihni Şahin'e hayırlı olsun ziyareti

Bakan Ahmet Demircan'dan Zihni Şahin'e hayırlı olsun ziyareti