25 Mayıs 2019 Cumartesi

EYÜP GÜLER'DEN ŞEHRİN YÖNETİCİLERİNE AVM ELEŞTİRİSİ GELDİ

Eyüp Güler'den şehrin yöneticilerine AVM eleştirisi geldi

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Eyüp Güler, şehrin her köşe başına AVM açılmasına izin veren şehrin yöneticilerini, "Şehrin yöneticilerinin AVM hayranlıklarını anlamakta güçlük çekiyoruz" diyerek eleştirdi.

09 Ocak 2018 Salı 18:11 GÜNCEL

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı Eyüp Güler,  Samsun Bakkalar Odası başkanlığına yeniden seçildiği seçimde, şehrin yöneticilerine AVM eleştirisinde bulundu.


Samsun'da 1993 yılından bu yana Bakkallar Odası Başkanlığını yürüten Eyüp Güler, aynı koltuğa yapılan seçim ile bir kez daha oturdu. Samsun Bakkallar Odası Başkanlığı için yapılan kongreye tek liste ile giren Eyüp Güler, rakip çıkmayınca yeniden başkanlığa seçildi.  

Aynı zaman Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(SESOB) Başkanı da olan Eyüp Güler, yaptığı konuşmada, şehrin her köşe başına AVM açılmasına izin veren şehrin yöneticilerine ateş püskürdü.  Eyüp Güler, isim vermeden eleştirdiği şehrin yöneticileri için "Samsun ekonomisinin dinamiğini küçük esnaf oluşturur. AVM'ler vergilerini dahi Samsun’a vermezken, şehrin yöneticilerinin bu AVM hayranlıklarını anlamakta güçlük çekiyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına Eyüp Aydın seçildi

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanlığına Eyüp Aydın seçildi