01 Ekim 2020 Perşembe

FACEAPP UYGULAMASI OLMADAN HAYAT PAHALILIĞINDAN YAŞLANAN İNSANLARINDA FOTOĞRAFINI ÇEKTİK

FaceApp uygulaması olmadan hayat pahalılığından yaşlanan insanlarında fotoğrafını çektik

Türkiye'de yaşlanmak için FaceApp uygulamasına gerek olmadığı eleştirilerinde bulunan vatandaşlar, sosyal medyada yayınladığımız habere, "Zamlardan sonra, hayat pahalılığından sonra vatandaş yaşlandı. Sen gel de o programı kullanmadan yaşlanan vatandaşı çek" eleştirilerinde bulundu ama biz o insanları da çektik..

16 Temmuz 2019 Salı 18:08 GÜNCEL

Samsun Valisi Osman Kaymak ve belediye başkanlarının yaşlandırma uygulaması olarak bilinen ve son günlerde trend olan FaceApp uygulaması ile yaşlılık fotoğraflarını yayınladığımız habere vatandaşlardan ilginç tepkiler geldi.

 

Türkiye'de yaşlanmak için uygulamaya gerek olmadığı eleştirilerinde bulunan vatandaşlar, sosyal medyada yayınladığımız habere, "Zamlardan sonra, hayat pahalılığından sonra vatandaş yaşlandı. Sen gel de o programı kullanmadan yaşlanan vatandaşı çek" "Sayın kent haber editörleri bence belediye baskanlarinin yaşlılık hallerine haber değeri verene kadar gerçek yaşlıları haber yapın. Kuş kadar maaşla 1 ekmeği iki gün de yiyen torununa harçlık dahi veremeyen. Gerçek hayattan izole olmak zorunda kalan. (Gozumle gördüm) cami hayratindan kovayla su alan gerçek yaşlıları yaz." yorumlar yaptı.

Yaşlılar ve hayat pahalılığı ve Samsun'da esnafların kepenk kapattığı ve bu konuda kepenk kapatan esnaf sayısında Samsun'un Türkiye birinci olduğunu yazmıştık. Bugünde hayat pahalılığı nedeni ile zar zor geçinen vatandaşların içinde bulundukları durumu izah etmek için objektiflerimize verdikleri pozları yayınlıyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İsmail Uyanık spor muhabiri Selçuk Kaya'nın işten çıkartılması ile ilgili açıklama yaptı

İsmail Uyanık spor muhabiri Selçuk Kaya'nın işten çıkartılması ile ilgili açıklama yaptı