22 Ekim 2021 Cuma

FAHRETTİN KOCA'NIN SAMSUN PROGRAMINDA SOSYAL MESAFE KURALI İHLAL EDİLDİ

Fahrettin Koca'nın Samsun programında sosyal mesafe kuralı ihlal edildi

Samsun'a gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın programına yerel basın 'Sosyal Mesafe' sorunu nedeniyle alınmazken, bakanın Samsun ziyaretinde sosyal mesafenin kaybolduğu anlar ise fotoğraf karelerine yansıdı.

25 Eylül 2020 Cuma 22:53 GÜNCEL

Samsun'a gelen Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın ziyaret turları sırasında, bakana siyasiler, protokol ve kamu kurum yetkililerinin eşlik etmesi zaman zaman sosyal mesafe kuralının ihlal edilmesine neden oldu.


Samsun yerel basını bakan Fahrettin Koca'nın programına sosyal mesafe sorunu gerekçe gösterilerek alınmazken, bakanın gerçekleştirdiği ziyaret turuna eşlik edenlerin ise sosyal mesafe kuralını ihlal etmesi objektiflere yansıdı. Bakan Fahrettin Koca'nın de üzerinde hassasiyetle durduğu sosyal mesafe kuralı Samsun ziyaretinde etrafını saran siyasiler, protokol üyeleri ve kamu kurum yetkilileri nedeniyle bozuldu. 

Bakan Fahrettin Koca'nın hastane ziyaretinde çekilen görüntülerde etrafını saran siyasiler, protokol üyeleri ve kamu kurum yetkililerinin arasında kaldığı ve bu anlarda sosyal mesafe kuralının ihlal edildiği görüldü.

Sosyal mesafe sorunu nedeniyle Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın programına alınmayan Samsun yerel basını ise bu durumu eleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da sağlık çalışanları Fahrettin Koca'yı görüntülemek için sosyal mesafeyi ihlal etti

Samsun'da sağlık çalışanları Fahrettin Koca'yı görüntülemek için sosyal mesafeyi ihlal etti