20 Ağustos 2019 Salı

FUAT KÖKTAŞ 'ALLAH RAZI OLSUN' DEDİ ZİHNİ ŞAHİN İSE 'ÖNEMLİ OLAN ADAMLIK' YANITI VERDİ

Fuat Köktaş 'Allah razı olsun' dedi Zihni Şahin ise 'Önemli olan adamlık' yanıtı verdi

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı adayı Mustafa Demir'in Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'e gerçekleştirdiği ziyarette AK Parti Samsun Milletvekiili Fuat Köktaş, hizmetlerinden dolayı Şahin'e "Allah razı olsun" dedi.

30 Kasım 2018 Cuma 14:59 GÜNCEL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, büyükşehir adayı Mustafa Demir ile ziyaret ettiği Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin'e hizmetlerinden dolayı "Allah razı olsun" diyerek teşekkür etti.


Zihni Şahin ise Fuat Köktaş'ın kendisine söylediği bu sözlere, "Anamızdan belediye başkanı olarak doğmadık. Önemli olan adamlık. Samsun'da insanların sevgisini saygısını kazandık" yanıtını verdi.

Zihni Şahin, Fuat Köktaş'ın kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür etmesi sonrası şunları dile getirdi.
"Bizde kızmak küsmek olmaz, partimin hizmetindeyim. Göreve geldiğimizden beri çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yetkililere ve halkımıza mahcup olama adına çalışmalarımızı sürdürdük. Bu zamana kadar da partimizin zarar göreceği hiç bir açıklama yapmadık. Bizde kızmak küsmek olmaz, partimin hizmetindeyim. Süreçte yarışmalar oluyor ama sonunda karar verildikten sonra bizim şahsımıza yakışmayanı yapmadık yapmayız da. İnşallah memleketimiz için hayırlı olur"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir'de Mustafa Demir, Zihni Şahin ile bir araya geldi

Samsun Büyükşehir'de Mustafa Demir, Zihni Şahin ile bir araya geldi