04 Ağustos 2021 Çarşamba

FUAT KÖKTAŞ TEKSTİL KENT YATIRIMINDA 13 FABRİKANIN ONAYLANDIĞINI DUYURDU

Fuat Köktaş Tekstil Kent yatırımında 13 fabrikanın onaylandığını duyurdu

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba ilçesinde 3 bin kişinin istihdam edileceği Tekstil Kent yatırımında 13 fabrikanın kurulması ile ilgili projenin onaylandığını duyurdu.

22 Nisan 2020 Çarşamba 18:46 GÜNCEL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba ilçesinde 13 tekstil fabrikasının yer alacağı ve yaklaşık 3 bin kişinin istihdam edileceği Tekstilkent Projesi'nin onaylandığını belirterek, hayırlı olsun dileklerini iletti.


Samsun'un Çarşamba İlçe Belediyesi tarafından projesi hazırlanan Tesktil kent Projesi onaylandı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Çarşamba İlçemizde kurulacak olan 50 milyon liralık Tekstilkent Projemiz için Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'na (TKDK) sunduğumuz 13 projenin tamamı onaylanmıştır.

Dev proje 94 bin metrekarelik arazi üzerine kurulacak ve 13 tekstil fabrikasında yaklaşık 3.000 kişinin istihdam edilecektir.Burada çalışacak olan bayanların çocuklarını emanet edecekleri kreş ve sosyal donatıların da olacağı Tekstilkent Projesi kısa zaman içinde inşaatına başlayıp, bitirilmesi planlanmaktadır. Bu süreçte desteklerini esirgemeyen, başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bey, Tarım ve Orman Bakanımız sayın Bekir Pakdemirli bey ile Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum bey olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Ülkemize, İlimize, İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da rayları ve cezaevi inşaatının kablolarını çalan hırsızlar yakalandı

Samsun'da rayları ve cezaevi inşaatının kablolarını çalan hırsızlar yakalandı