22 Haziran 2021 Salı

FUAT KÖKTAŞ'TAN İDLİB AÇIKLAMASI! ŞEHİTLERİMİZİN KANI YERDE KALMAYACAK

Fuat Köktaş'tan İdlib açıklaması! Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İdlib'de rejim güçlerinin alçak saldırısı sonucu şehit olan askerlerimiz ile ilgili yaptığı açıklamada, "Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı, kalmayacak" dedi.

01 Mart 2020 Pazar 11:17 GÜNCEL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İdlib'de hain saldırı sonucu şehit olan askerlerimiz ile ilgili açıklamasında saldırıyı kınayıp, şehit ailelerinin acısını paylaştı.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Mehmetçiğin Yanındayız hashtagi ile sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda şu sözlere yer verdi: "Milli güvenliğimizi sağlamak üzere İdlib'de görev yapan kahraman askerlerimize yönelik gerçekleştirilen menfur saldırının ardından Şanlı Ordumuz rejim güçlerine en ağır darbeyle vurmakta ve misliyle karşılık vermektedir. Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı, kalmayacak. Gün Mehmetçiğimize ve Devletimize sahip çıkma günüdür. Gün bir ve beraber olduğumuzu tüm dünyaya gösterme günüdür. Burada herkese düşen görev milletçe, birlik ve beraberlik içerisinde, kahraman Mehmetçiğimizin ve ülkemizin yanında yer almak ve kahraman ordumuzun, askerlerimizin muzafferiyeti için dua etmektir. Aziz Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, Ailelerine ve Milletimize başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Yaralılarımıza Rabbim acil şifalar versin.Mehmetçiğin yanındayız" dedi.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Ayvacık ilçesinde İdlib şehitleri için yürüyüş yapıldı

Samsun'un Ayvacık ilçesinde İdlib şehitleri için yürüyüş yapıldı