24 Ocak 2022 Pazartesi

FURKAN EREN ÖZDEMİR, İYİ PARTİ'DE SORUN VAR YAZISINDA ÖNEMLİ ANALİZLER YAPTI

Furkan Eren Özdemir, İYİ Parti'de Sorun Var yazısında önemli analizler yaptı

Samsun Kent Haber köşe yazarı Furkan Eren Özdemir, 'İYİ Parti'de Sorun Var' başlıklı köşe yazısında önemli analizler yaptı.

15 Kasım 2020 Pazar 12:33 GÜNCEL

İYİ Parti'de Sorun Var başlıklı köşe yazısı ile gündemi değerlendiren Samsun Kent Haber köşe yazarı Furkan Eren Özdemir, analizini yaptığı konularla ilgili "Tabiri caizse yazıya kitabın ortasından gireceğim" dedi.


Köşe yazısında Berat Albayrak'ın bakanlıktan istifa etme sürecine de değinen Furkan Eren Özdemir,  "Son günlerde Hazine ve Maliye Bakanı’nın sosyal medya üzerinden istifa etmesiyle birlikte Türkiye’nin gerçeklerini ilgilendiren önemli hususlar var. Ancak başta havuz medyasının mensupları olmak üzere bununla birlikte bazı yerel medya mensupları da bu gerçeklikleri gündemine almamakta ısrar ediyor. Elbette bu bilinçli duyarsızlığın en başlıca nedeni bu medya kuruluşlarının hayatta kalabilmelerine dokunan ekonomik kaygılara dayanmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Hazine ve Maliye Bakanı’nın “sosyal medya” üzerinden sunduğu e-istifasını manşetten girmeyi geçtik, gündemine dahi almayanlar bulunuyor. Ancak aynı oluşumların İYİ Parti’ye dair oluşan “sorunlar” başlıklarını gündemlerinden düşürmediğini, köşe yazılarıyla ve haberleriyle ısrarla güncel tutmaya gayret ettiğini görüyoruz" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Süleyman Salur Atakum Belediyesi'ndeki haciz olayını yazdı

Süleyman Salur Atakum Belediyesi'ndeki haciz olayını yazdı