27 Haziran 2019 Perşembe

GALİP ÖZTÜRK, GÜRCİSTAN CUMHURBAŞKANLIĞI İÇİN OY KULLANDI

Galip Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullandı

Samsunlu ünlü iş adamı Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullandı.

28 Kasım 2018 Çarşamba 15:11 GÜNCEL

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullanırken çekilen fotoğraflarını sosyal medya sayfasından yayınladı.


Samsun'un yetiştirdiği ünlü iş adamlarının başında gelen Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, hakkındaki bir dava nedeni ile Yargıtay'ın verdiği karar sonrası yeniden Gürcistan'a gitmek zorunda kaldı.

Galip Öztürk, Gürcistan'tan bugün sosyal medya sayfasında ise Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullanırken çekilen fotoğraflarını yayınladı. Samsun ve Türkiye'de önemli yatırımları bulunan ve bu zaman kadar büyük ölçekte istihdam alanı oluşturan iş adamı Galip Öztürk'ün yatırımlarının büyük bir kısmını Gürcistan'a kaydırması, Türk ekonomisi için kayıp olarak nitelendirildi.

Metro Holdin Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oy kullanırken çekilen fotoğraflarını sosyal medyada hem Gürcüce hem de Türkçe sözlerle yayınlayarak, "İstikrar devam etsin. Gürcistan büyüsün. Gürcistan Cumhurbaşkanlığı için oyumu kullandım. Hayırlı olsun" mesajı yayımladı.

FETÖ terör örgütünün kumpasları nedeni ile zor günler geçiren ve mücadelesinde yalnız bırakılan Galip Öztürk, zorunlu olarak daha önceki yıllarda Gürcistan vatandaşlığına geçmişti. Galip Öztürk'ün hem Türk vatandaşı hemde Gürcistan vatandaşı olduğu öğrenildi. Türk kimliğinden asla vazgeçmeyen Galip Öztürk'ün sosyal medyada da sık sık 'Türkiye büyüsün' mesajlarını paylaşması da dikkat çekiyor.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Hüseyin Edis açıkladı: Erhan Usta'yı Samsun Büyükşehir adayı olarak bende istiyorum

Hüseyin Edis açıkladı: Erhan Usta'yı Samsun Büyükşehir adayı olarak bende istiyorum