16 Ocak 2022 Pazar

GALİP ÖZTÜRK, İSMAİL UYANIK İLE ÇEKİNDİĞİ FOTOĞRAF İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPTI

Galip Öztürk, İsmail Uyanık ile çekindiği fotoğraf ile ilgili açıklama yaptı

Galip Öztürk, İsmail Uyanık'ın kendisini ziyaret etmesi sonrası çekinilen fotoğraf üzerinden yapılan dedikodulara tepki gösterdi.

20 Kasım 2019 Çarşamba 15:02 GÜNCEL

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Yılport Samsunspor A.Ş'de ki görevinden istifa eden İsmail Uyanık'ın kendisine yaptığı ziyaret sonrası çekilen fotoğraf ile ilgili yapılan dedikodular üzerine bir açıklama yaptı.


Galip Öztürk, İsmail Uyanık ile çekindiği fotoğraf ile ilgili yapılan dedikodular üzerine yaptığı açıklamada, Samsunspor camiası ve taraftarına birlik ve kenetlenme mesajı verdi.  İsmail Uyanık'ın istifası sonrası kendisine nezaket ziyaretinde bulunduğunu belirten Galip Öztürk, açıklamasında "Samsunspor kulübünün bugüne kadar yaşadığı  pek çok başarıda imzası bulunan değerli dostum İsmail Uyanık, şahsıma bir nezaket ziyaretinde bulunmuştur.Bu ziyaretin fotoğrafları sosyal medyada yer alınca, ne yazık ki kamu oyumuzda bir takım olumsuz algı ve yargılar oluşmuş, bu tartışmalar kulübümüze zarar verecek boyutlara ulaşmıştır." dedi.

İsmail Uyanık'ın kendisine yaptığı ziyaretin nezaket ziyareti olduğunu açıklamasında belirten ve bu ziyaretten başka anlamlar çıkartılmaması gerektiğinin altını çizen Galip Öztürk, konuyla ilgili şunları dile getirdi.
"Şu çok iyi bilinmelidir ki; bu ziyaret yukarıda ifade ettiğim gibi sadece bir nezaket ziyaretidir. Bundan farklı bir anlam çıkarılması ancak art niyetle ifade edilebilir. Hem Sayın Uyanık, hem de bugün kulübün başkanlığını üstlenen Sayın Yüksel Yıldırım, tamamen salih niyetlerle, kulübümüzü hak ettiği noktaya yeniden taşımak için birlikte yola çıkmışlardır. Fakat eskilerin deyimiyle "Bir koltuğa iki karpuz sığdırmak" kolay değildir. Hele, "davul sende tokmak bende" anlayışıyla kulüp yönetmek mümkün olamayacağı için bu birliktelik sonlanmıştır. Ben, İsmail Uyanık döneminde olduğu gibi, doğru işler yapıldığı müddetçe Sayın Yıldırım yönetimini de maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğim. Ortaya atılan asılsız dedikodulara prim  verilmemesini ve  şampiyonluk yolunda bugünkü yönetimin etrafında kenetlenilmesini, bizlere inanan Samsunspor taraflarından ve hemşehrilerimden istirham ediyor, şanlı Samsunsporumuza önümüzdeki dönemde üstün başarılar diliyorum. Saygılarımla"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Rektör Sait Bilgiç'in Biyokütle Enerji Santrali yanıtı! Ben anatomistim

Rektör Sait Bilgiç'in Biyokütle Enerji Santrali yanıtı! Ben anatomistim