24 Eylül 2021 Cuma

GALİP ÖZTÜRK SAMKON ADAYI GÜMÜŞ VE AŞÇI'YA BAŞARI DİLEDİ

Galip Öztürk SAMKON adayı Gümüş ve Aşçı'ya başarı diledi

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) seçimlerinde mevcut başkan Sezgin Gümüş ve başkan adayı işadamı Kaya Aşçı'ya başarı dileğinde bulundu.

07 Nisan 2021 Çarşamba 21:59 GÜNCEL

Samsunlu ünlü iş adamı Galip Öztürk, Cuma günü yapılacak Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) seçimleri için genel başkan adaylarına başarı diledi. 


SAMKON'un Cuma günü yapılacak kongresinde mevcut genel başkan Sezgin Gümüş ile yine Samsunlu iş adamı Kaya Aşçı genel başkanlığa adaylığını koydu. 

Galip Öztürk ise her iki adaya da yaptığı açıklama da başarı dileyerek, "SAMKON kongremizin Samsun ve ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyorum. SAMKON'un yapılacak kongresinde ikisi de Samsunlu olan birbirinden değerli iki işadamımız genel başkanlık için delegelerin karşısına çıkacak. Her iki hemşerime de başarılar diliyorum. SAMKON seçimlerini isimler değil, Samsun kazanacaktır. Mevcut Genel Başkan ve adayı Sezgin Gümüş Çarşambalı diğer aday Kaya Aşçı'da Bafralı işadamlarımızdır. Her ikisi de bizimdir her ikisi de Samsun'un evlatlarıdır. SAMKON genel kurulunu kim kazanırsa kazansın biz daima hep Samsun'un yanında olacağız. Her iki adayımıza da başarılar diliyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Davut arucan

10 Nisan 2021 Cumartesi 03:30

Selamün aleyküm Galip bey sizlerle görüşmek istiyorum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Esnaf Sanatkar Kooperatifi esnaflara indirimli sağlık kartları dağıtacak

Atakum Esnaf Sanatkar Kooperatifi esnaflara indirimli sağlık kartları dağıtacak