16 Ocak 2022 Pazar

GALİP ÖZTÜRK TAM 30 ÇOCUĞA BABALIK YAPIYOR

Galip Öztürk tam 30 çocuğa babalık yapıyor

Samsunlu ünlü işadamı Galip Öztürk, 6 yıldır yaşadığı Batum'da, tam 21 çocuk babası oldu! Galip Öztürk, Türkiye'dekilerle birlikte toplam 30 evladına babalık yapıyor.

12 Şubat 2021 Cuma 23:19 GÜNCEL

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, dünya gündemine ilginç ve bir o kadarda ilgi çekici bir haber ile geldi.


FETÖ kumpasları ve bu kumpaslar sonucu yaşadığı mağduriyetlerle sık sık Türk basınının gündemine gelen Galip Öztürk, bu kez ise babalık yaptığı çocuklarla The Sun gazetesinin gündemi oldu.

Gürcistan vatandaşı olarak 6 yıldır yaşadığı Batum'da taşıyıcı anne yöntemi ile tam 21 çocuk sahibi olan Galip Öztürk'ün Türkiye'de de 9 çocuğunun bulunduğu ve şuan itibari ile de toplam 30 çocuğuna babalık yaptığı öğrenildi. 

The Sun Gazetesinde gündeme gelen haberde Gürcistan'da taşıyıcı anne yönteminin serbest olduğu belirtildi. Galip Öztürk'ün eşi Christina Öztürk ile röportaj yapan The Sun Gazetesi Öztürk çiftinin ebeveynlik yaptığı çocukların sayısının 21 olduğunu yazdı. İngiliz menşeili The Sun Gazetesinin çılgın anne-baba olarak nitelediği Galip Öztürk ve eşi Christina Öztürk'ün 100 çocuk istediklerini yazdı.Galip Öztürk'ün eşi Christina Öztürk The Sun'a verdiği röportajda şunları dile getirdi.
"En büyük kızım Vika'yı altı yıl önce kendim doğurdum. Çocukların geri kalanı genetik olarak kocamdan ve benden, ancak taşıyıcı anneler tarafından dünyaya getirildi. Batum'daki klinik bizim için taşıyıcı anneleri seçiyor ve sürecin tüm sorumluluğunu üstleniyor. Taşıyıcı annelerle kişisel olarak tanışmıyoruz ve hamilelik sonrası sorunlardan kaçınmak için onlarla doğrudan temasımız yok. Hamile taşıyıcı anneler için diyet ve beslenme planları hazırlıyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor deplasmanda Akhisarspor'u 4-1 yendi

Yılport Samsunspor deplasmanda Akhisarspor'u 4-1 yendi