20 Eylül 2021 Pazartesi

GALİP ÖZTÜRK YENİDEN YARGILAMA SÜRECİ BAŞLAR BAŞLAMAZ YİNE HEDEF OLDU

Galip Öztürk yeniden yargılama süreci başlar başlamaz yine hedef oldu

Samsunlu ünlü iş adamı Galip Öztürk FETö kumpasları sonucu üzerine yıkılan olaylarla ilgili yeniden yargılanma sürecinin başladığı şu günlerde Hidayet Türkoğlu ile çekindiği fotoğraf nedeni ile yine hedef oldu..

10 Haziran 2019 Pazartesi 16:59 GÜNCEL

Metro Holding Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk, FETÖ kumpasları ve firari FETÖ savcısının hazırladığı iddianamelerle ceza alırken, FETÖ ile mücadelede ön saflarda bulunan Galip Öztürk'ün mağduriyeti bir türlü bitmek bilmiyor.


FETÖ kumpasları sonucu üzerine yıkılan bir olay ve firari FETÖ savcısının hazırladığı iddianame ile yargılanarak ceza alan Galip Öztürk, FETÖ terör örgütünün kendisine kurduğu kumpasları bir bir açıklamasına rağmen, sahipsiz bırakılarak adeta kaderine terk edildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın işadamlarına yaptığı 'Korkmayın açıklayın' çağrısı sonrası FETÖ terör örgütünün himmet parasını kesmesi sonrası kendisine kurduğu kumpasları bir bir açıklayan Galip Öztürk, üzerine atılan suçlarla ilgili yeniden yargılama sürecinin başladığı şu günlerde yeniden hedef oldu. Galip Öztürk daha önce de yeniden yargılanmış ve hakkında ki suçmalalar düşerek Türkiye'ye dönüş yapmıştı. Ancak bu dönüş kısa sürerken, yeniden yargılanma sonrası verilen müspet karar, biri veya birilerinin devreye girmesi ile bozuldu. FETÖ terör örgütü ile ilgili gerçekleri açıkladığı için sanki birileri Galip Öztürk'ten intikam mı almak istiyor dedirten kararlar birbiri ardına gelirken, Galip Öztürk firari FETÖ savcısı Akkaş'ın hazırladığı iddianame ile yargılanarak ceza aldı. Firari olan bir savcının hazırladığı iddianamenin kabul edilmesi sonrası çareyi yeniden yurt dışına gitmekte bulan Galip Öztürk, üzerine atılan ve FETÖ kumpası olduğu mahkemece de kabul edilerek 'yeniden yargılanması gerekir' kararlarına rağmen FETÖ savcısının hazırladığı iddianameden ceza aldı.Şu günlerde yeniden yargılanma süreci başlarken, Galip Öztürk bu kezde Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ve Hidayet Türkoğlu ile Gürcistan'da çekindiği fotoğrafla yeniden hedef oldu. FETÖ kumpasları sonucu mağdur olan ve ceza alan Galip Öztürk, yeniden yargılanma sürecinin başlaması ile birlikte gündeme getirilen fotoğraf ile ilgili yaptığı açıklamada ise şunları dile getirdi.
"Bağımsız mahkemelerin   “açılan davalar FETÖ Kumpasıdır, hepsinde yeniden yargılama yapılmalıdır” kararına rağmen,  üstelik tam da yeniden yargılamaların başladığı bir dönemde (!) sosyal medyada, hakkımda çıkan haberleri kamuoyu vicdanına bırakıyorum!!"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

AHMET KABADAYI KAVAKLI

10 Haziran 2019 Pazartesi 18:16

FETÖ FİRARİSİ OLAN SÖZDE SAVCININ İDDANAMESİ İLE ÜLKEMİZİN ÖNEMLİ BİR İŞ ADAMINA KUMPAS KURULMASINA ARADAN GEÇEN BUNCA ZAMANA KADAR ŞEREFLİ SAYIN SAVCILARIMIZIN EL ATMASI GEREKLİYDİ ÜLKEDE ONCA BÜYÜK YATIRIMI OLAN BİLDİĞİM KADARIYLA 15 BİN İNSANIMIZI İSTİHDAM EDEN BAŞARILI BİR İŞ ADAMINA YAPILAN BU KUMPAS ÜLKEMİZİN MİLLİ EKONOMİSİNE YAPILMIŞ BİR KUMPASTIR SAYIN MİLLETİN VEKİLİ OLAN SAYIN MİLLET VEKİLLERİ SAYIN ADALET BAKANIMIZA BU OLAYI TAŞIMALIDIR EKONOMİYE CAN VERENLER KORUNMALIDIR

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktörlük görevine İrfan Buz geldi

Yılport Samsunspor'da Teknik Direktörlük görevine İrfan Buz geldi