29 Ekim 2020 Perşembe

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI MECLİS ÜYESİ AVUKAT SASKİ'NİN İŞİNİ ALDI HABERİMİZE DÜZELTME

Gençlik Kolları Başkanı meclis üyesi avukat SASKİ'nin işini aldı haberimize düzeltme

Samsun'da avukat olan Gençlik Kolları Başkanı ve meclis üyesinin SASKi'nin avukatlık işini aldığı yönündeki haberimizde küçük bir düzeltme..

19 Aralık 2019 Perşembe 18:38 GÜNCEL

Samsun'da gençlik kolları başkanı ve meclis üyesi avukatın eski başkan Zihni Şahin döneminde SASKİ'nin avukatlık işini aldığını gündeme getirmiştik. Bu haberimizde söz konusu ile ilgili iddia ile ilgili bir düzeltme yapma gereği doğduğu için bu haberi yayınlıyoruz.


Gençlik Kolları Başkanı ve meclis üyesi olan avukatın SASKi'nin işini almadığı onun yerine söz konusu işi aynı hukuk bürosunda ortak çalıştıkları diğer avukatın aldığı öğrenildi. Samsun'da parti yönetiminde bulunan avukatların kamu kurum ve kuruluşlarının icra takip işlerini aldıkları yönünde ki iddiaları gündeme getirmiştik. Partinin nüfusunu kullanarak yönetimdeki avukatların kamu kurum ve kuruluşlarının icra takip işlerini aldıkları iddiaları ayyuka çıkmış bizde bu durum ile ilgili gündemde bulunan iddiaları haberleştirmiştik.

Söz konusu iddialarla ilgili parti kanadından henüz bir açıklama gelmezken, dün de SASKİ'nin avukatlık işini Gençlik Kolları Başkanı ve aynı zamanda meclis üyesi olan bir avukatın aldığı yönündeki iddiayı sayfalarımıza taşımıştık. Bu konuda edindiğimiz yeni bilgilere göre SASKİ'nin avukatlık işini gençlik kolları başkanı ve meclis üyesi olan avukatın almadığı , aynı hukuk bürosunda birlikte çalıştığı diğer avukat M.F.Y'nin aldığı öğrenildi.

Okuyucularımızı bu konuda aydınlatarak, söz konusu iddia ile ilgili düzeltmemizi sorumlu yayıncılık gereği yapalım istedik.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da iş adamı Yakup Şahin TARIMKON Orta Karadeniz Başkanı oldu

Samsun'da iş adamı Yakup Şahin TARIMKON Orta Karadeniz Başkanı oldu