29 Şubat 2020 Cumartesi

GENÇLİK VE SPORDAN SORUMLU ESKİ DEVLET BAKANI FİKRET ÜNLÜ VEFAT ETTİ

Gençlik ve Spordan Sorumlu eski Devlet Bakanı Fikret Ünlü vefat etti

56 ve 57. dönem hükümetlerinde Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı yapan Fikret Ünlü, 75 yaşında yaşamını yitirdi.

19 Şubat 2019 Salı 12:50 GÜNCEL

Gençlik ve Spordan Sorumlu eski Devlet Bakanı Fikret Ünlü, vefat etti. 


Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Eski Devlet Bakanlarından Fikret Ünlü, dün gece hayatını kaybetti. 56 ve 57. dönem hükümetlerinde Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı yapan 75 yaşındaki Ünlü, geçen yıl sosyal medya üzerinden kanser hastası olduğunu açıklamıştı.

Fikret Ünlü için 21 Şubat Perşembe günü Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde tören düzenlenmesi, Ünlü'nün naaşının 22 Şubat Cuma günü Karaman'ın Ermenek ilçesi Balkusan köyünde toprağa verilmesi planlanıyor.

Bakan Kasapoğlu'ndan Fikret Ünlü için taziye mesajı
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, vefat eden Eski Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü için taziye mesajı yayımladı.

Bakan Kasapoğlu, taziye mesajında şunları kaydetti: 

"56 ve 57. Hükümetlerde Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı yapmış, 1978-1979 yıllarında Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü görevinde bulunmuş olan Sayın Fikret Ünlü'nün vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Merhum Fikret Ünlü'ye Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

PKK'nın bombalı eylem için görevlendirdiği terörist yakalandı

PKK'nın bombalı eylem için görevlendirdiği terörist yakalandı