25 Eylül 2021 Cumartesi

GSB ESKİ BAKANI SUAT KILIÇ, SAMSUN VALİSİ OSMAN KAYMAK'I ZİYARET ETTİ

GSB eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı ziyaret etti

Gençlik ve Spor eski Bakanı ve Samsun eski Milletvekili Suat Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret etti.

11 Mart 2020 Çarşamba 16:05 GÜNCEL

Samsun'a yapılan yeni 19 Mayıs Stadı, Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi ile kentte düzenlenen İşitme Engelliler Olimpiyatlarının mimarı Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak ile bir araya geldi.

Gençlik ve Spor eski Bakanı Suat Kılıç, Samsun'a gelerek Vali Osman Kaymak'ı ziyaret etti. Samsun Valiliğine giden eski Bakan Suat Kılıç, Vali Osman Kaymak'ı ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu. 

Bakanlığı döneminde Samsun'a yapılan yeni 19 Mayıs Stadı başta olmak üzere Gençlik Merkezleri, Olimpik Yüzme Havuzu projelerinin mimarı olan ve Samsun'da dünya çapında ses getiren İşitme Engelliler Olimpiyatlarının yapılmasını sağlayan Gençlik ve Spor Eski Bakanı Suat Kılıç, Vali Osman Kaymak'a nezaket ziyaretinde bulunarak Samsun'da devam eden yatırım ve hizmetlerle ilgili bilgiler aldı. Samsun Valisi Osman Kaymak, eski Bakan Suat Kılıç'a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Muhterem ÇINAR

12 Mart 2020 Perşembe 14:44

BABASININ PARASIYLA YAPMADI, YAPILIP YIKILANLARı İNCELEYİN, İHALE ve YAPIM AŞAMALARINI İNCELEYİN, BAĞLANTILARINA BAKIN, HAPSE ATILMASI LAZIM, ADAM VALİNİN YİNE YİNE ŞIKlık PEŞİNDE..

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SAMKON'dan Samsunlu bürokratlara ziyaret turu

SAMKON'dan Samsunlu bürokratlara ziyaret turu