24 Eylül 2020 Perşembe

HAK-İŞ GENEL BAŞKANI SAMSUN'DA KONUŞTU! KANDİL'DEN EMİR ALANLARA VERECEK OYUMUZ YOK

Hak-İş Genel Başkanı Samsun'da konuştu! Kandil'den emir alanlara verecek oyumuz yok

Samsun'da düzenlenen sendika temsilcileri toplantısında konuşan HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili yaptığı açıklamada, "Kandil'den emir alanlarla, beka sorunu yok diyenlerle ne yürüyecek yolumuz ne da onlara verecek oyumuz var" dedi.

20 Mart 2019 Çarşamba 22:20 GÜNCEL

Samsun'a gelen HAK-İŞ Sendikası Genel Başkanı Mahmut Arslan, sendika üyelerine 31 Mart yerel seçimlerinde sandığa gitmeleri ve istikrarlı bir Türkiye için Cumhur İttifakına destek vermeleri çağrısında bulundu.


Samsun'da sendika temsilcileri ile bir araya gelen Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Ömer Halisdemir Konferans salonunda yaptığı konuşmada "Kandil'den emir alanlarla, 15 Temmuz'a kontrollü darbe diyenlerle, 'ülkemizin beka sorunu yok' diyenlerle bizim ne yürüyecek yolumuz var ne de onlara verecek oyumuz var." dedi.

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Samsun'da yaptığı açıklamalarda Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kaybetmesi için uğraşan anlayışın, yerel seçimleri referanduma dönüştürmek istediğini söyledi. Genel Başkan Mahmut Arslan, Samsun'da sendika temsilcileri ile yaptığı toplantıda  "Bizim böyle bir referandumun, 'Tayyip Erdoğan kaybetsin' diyenlerin yanında saf tutmamız söz konusu olamaz." diyerek "Bir partinin yöneticisi de değilim, adayı da değilim ama ben ülkemi seviyorum. Ülkemin birliğini, bütünlüğünü, geleceğini kendi geleceğimden önde tutuyorum. Kandil'den emir alanlarla, 15 Temmuz'a kontrollü darbe diyenlerle, 'ülkemizin beka sorunu yok' diyenlerle bizim ne yürüyecek yolumuz var ne de onlara verecek oyumuz var." diye konuştu.

Sendika üyelerinden mutlaka sandığa gitmelerini de isteyen HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Oylarımızı kullanacağız, milli iradeye sahip çıkacağız, sandığa gideceğiz ve ülkemizin geleceğine sahip çıkacağız. Sandığa gitmezsek kaybederiz. O yüzden ben 31 Mart yerel seçimlerinin Samsunumuza, ilçelerimize ve bütün milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Bizim yapacak daha çok işimiz var, Türkiye'nin istikrarına ihtiyacımız var. Çözülecek sorunlarımız var. Bu sorunlarımızın çözümü için de istikrarlı bir Türkiye'ye ihtiyacımız var."

Toplantıya, Cumhur İttifakı'nın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve sendika üyeleri katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Iraklılar Iraklıların yanında ki kıza baktı! 12 kişi kavga etti 3 kişi bıçaklandı

Samsun'da Iraklılar Iraklıların yanında ki kıza baktı! 12 kişi kavga etti 3 kişi bıçaklandı