25 Ekim 2020 Pazar

HALUK KOÇ KUZENİ MEHMET AKİF SEMİZOĞLU'NU SON YOLCULUĞUNA UĞURLADI

Haluk Koç kuzeni Mehmet Akif Semizoğlu'nu son yolculuğuna uğurladı

CHP Samsun eski Milletvekili olan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Ahmet Haluk Koç'un kuzeni Mehmet Akif Semizoğlu, 63 yaşında hayatını kaybetti.

28 Mart 2019 Perşembe 17:46 GÜNCEL

CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç'un kuzeni olan ve 63 yaşında hayatını kaybeden Mehmet Akif Semizoğlu, Çarşamba ilçesi Rıdvan Paşa Camisinde kılınan cenaze namazı sonrası son yolcuğuna uğurlandı.


CHP Samsun eski Milletvekili Haluk Koç'un kuzeni olan ve yüksek tansiyon hastalığı nedeniyle geçirdiği rahatsızlık sonucu yaşamını yitiren Mehmet Akif Semizoğlu için Samsun'un Çarşamba ilçesinde bulunan Rıdvanpaşa Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.Mehmet Akif Semizoğlu'nun cenazesi, öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından Çarşamba ilçesi Göğceli Aile Kabristanlığında toprağa verildi.

Cenazeye Haluk Koç'un yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, Çarşamba Kaymakamı Şükrü Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ile vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun Akıllı şehir sistemine geçecek

Samsun Büyükşehir adayı Mustafa Demir: Samsun Akıllı şehir sistemine geçecek