23 Temmuz 2019 Salı

HASAN TOGAR 15 TEMMUZ GECESİ ÇEKİLEN VİDEO İLE YAPILAN ALGI OPERASYONUNDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Hasan Togar 15 Temmuz gecesi çekilen video ile yapılan algı operasyonundan şikayetçi oldu

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediye Başkanı Hasan Togar, 15 Temmuz gecesi çekilen video ile kendisine yönelik yapılan algı operasyonu ile ilgili savcılığa şikayetçi oldu.

02 Kasım 2018 Cuma 15:49 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar'ın 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi çekilen ve 3 yıl sonra sosyal medyada yayınlanarak yerel seçimler öncesi kendisine yönelik yapılan algı operasyonu ile ilgili şikayetçi olduğu öğrenildi.


Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi saat 00:30'da vatandaşlara "Yarın sabah işe gideceğim pazara gideceğim diye uyuyan insan var" dediği söz konusu video, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayınlanmıştı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın videoda yer alan sözleri ile ilgili savcılık soruşturmasından geçtiği ve savcılığın sarfettiği sözler için kovuşturmaya gerek olmadığı yönünde karar verdiği belirlendi.

Öte yandan Hasan Togar'ın sosyal medyada yayınlanan video ile ilgili, kendisine yönelik algı operasyonu yapanlar hakkında şikayetçi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Halk lehine Kentsel Dönüşümün önünü açtık

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Halk lehine Kentsel Dönüşümün önünü açtık