20 Ekim 2019 Pazar

HASAN TOGAR: 31 MART GÜNÜ CUMHUR İTTİFAKI TEKKEKÖY’E DAMGASINI VURACAK

Hasan Togar: 31 Mart günü Cumhur İttifakı Tekkeköy’e damgasını vuracak

Samsun'un Tekkeköy Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakının Tekkeköy adayı Hasan Togar, Asarağaç Mahallesinde gerçekleşen mahalle buluşması toplantısında "31 Mart günü de Cumhur İttifakı Tekkeköy’e damgasını vuracak. İktidarın gücüyle ilçemizde yeni dev projeler ardı ardına gelecek" dedi.

20 Şubat 2019 Çarşamba 23:12 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Asarağaç Mahallesinde Cumhur İttifakı Tekkeköy adayı Hasan Togar'ın düzenlediği mahalle buluşması adeta dev bir mitinge dönüştü.


Bayındırlık ve İskan eski Bakanı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Samsun AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Tekkeköy AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, il ve ilçe teşkilatı Asarağaç Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Tekkeköy Tek Yumruk
Hasan Togar, Asarağaç mahallesinde gerçekleşen toplantıda “Biz Tekkeköy olarak tek yumruk olmayı öğrendik. Her buluşmamız, her gönül sohbetimiz insanları mıknatıs gibi bir birine çekerek büyük topluluklara dönüşüyor. Bu akşamda bir kez daha bunu sergilemeyi başardık” dedi. 

Tekkeköy ilçesi Asarağaç Mahallesi Sakinlerinden Cumhur İttifakına Tam Destek geldi.
Asarağaç Mahallesinde yoğun ilgi ve katılım ile gerçekleşen adeta mitinge dönüşen mahalle toplantısında konuşan Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, “Akşamın karanlığına, havanın soğuğuna rağmen içleri ısıtan bu coşku bu muhteşem kalabalığı oluşturan herkese öncelikle teşekkür ederim. Her mahallemizde olduğu gibi Asarağaç Mahallemizde de muhteşem bir tablo ile karşı karşıya geldik. Tekkeköy bu konularda gerçekten örnek alınan ve örnek gösterilen bir ilçe oldu. 31 Mart günü de Cumhur İttifakı Tekkeköy’e damgasını vuracak. İktidarın gücüyle ilçemizde yeni dev projeler ardı ardına gelecek. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır ” ifadelerini kullandı. 
Cumhur İttifakı Tekkeköy’de Tarihi Zafer Kazanacak
Önceki dönem Bayındırlık ve İskan Bakanı Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir, Samsun AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Tekkeköy AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar konuşmalarında Asarağaç Mahallesi sakinlerine yoğun ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür ederek, Cumhur İttifakının Samsun’un her ilçesinde olduğu gibi Tekkeköy’de de tarihi bir zafer kazanacağının fotoğrafını oluşturduğunu dile getirdiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok: Sevdamız İlkadım'a hizmete devam

Cumhur İttifakı İlkadım adayı Erdoğan Tok: Sevdamız İlkadım'a hizmete devam