25 Nisan 2019 Perşembe

HASAN TOGAR, BELEDİYE PERSONELİ GÖKHAN TEPEBAŞ'IN CENAZESİNDE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Hasan Togar, belediye personeli Gökhan Tepebaş'ın cenazesinde gözyaşlarına boğuldu

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi personeli Gökhan Tepebaş'ın otomobil çarpması sonucu hayatını kaybetmesi üzerine Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar cenaze töreninde gözyaşlarına boğuldu.

08 Şubat 2018 Perşembe 19:35 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçesi Kerimbey mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde karşıdan karşıya geçmeye çalışırken bir otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden Gökhan Tepebaş için çalıştığı Tekkeköy Belediyesi önünde cenaze töreni düzenlendi.


Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi personeli olan Gökhan Tepebaş'ın cenazesi belediyenin önünde helallik alınmasının ardından göz yaşları arasında defnedileceği Giresun’un Keşap ilçesi Dokuztepe köyüne gönderildi.

Tekkeköy ilçesi Atatürk Bulvarında yolun karşısına geçmek isterken bir otomobilin çarpması sonucu yaşamını yitiren Gökhan Tepebaş için Tekkeköy Belediyesi önünde düzenlenen törende, Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar ise gözyaşlarına boğuldu. Gökhan Tepebaş'ın cenaze törenine siyasi parti temsilcileri, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, belediye personelleri, aileler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tekkeköy Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Karmil, belediye önünde düzenlenen cenaze töreninde Gökhan Tepebaş için helallik alındı. Cenaze alınan helalliğin ardından gözyaşları içerinde Giresun’un Keşap ilçesi Dokuztepe köyüne defnedilmek üzere cenaze arasına konuldu.

Belediye personeli olan ve trafik kazasında hayatını kaybeden Gökhan Tepebaş'ın cenazesinde ise duyduğu üzüntüyü dile getiren Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan  Togar, "Gökhan bizim evladımız gibiydi. Bizim ellerimizde büyüdü. Kardeşimizin elim bir trafik kazası sonucunda aramızdan zamansın ayrılışı hepimizi derin bir üzüntüye boğdu. Allah rahmet eylesin" diyerek gözyaşı döktü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan Tok: İlkadım'ın yeni hizmet binası Beştepe Külliyesi gibi olacak

Erdoğan Tok: İlkadım'ın yeni hizmet binası Beştepe Külliyesi gibi olacak