20 Ekim 2020 Salı

HASAN TOGAR MAZBATASINI ALIRKEN BİR KİŞİ RABİA, 12 KİŞİ İSE BOZKURT SELAMI VERDİ

Hasan Togar mazbatasını alırken bir kişi Rabia, 12 kişi ise Bozkurt selamı verdi

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yeniden belediye başkanı seçilen Hasan Togar'ın mazbata alımı sırasında bir kişi Rabia selamı verirken 12 kişi ise Bozkurt selamı verdi.

05 Nisan 2019 Cuma 13:44 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yapılan 31 Mart yerel seçimlerinde yeniden belediye başkanı seçilen Hasan Togar, Samsun Adalet Sarayına giderek başkanlık mazbatasını aldı.


Samsun'un Tekkeköy İlçesinde yeniden belediye başkanı seçilen Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar, Samsun Adalet Sarayına giderek başkanlık mazbatasını görevlilerden teslim aldı.

Tekkeköy Belediye Başkanı seçilen Hasan Togar'ın mazbatasını alırken AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu'da burada hazır bulundu. Togar'ın mazbatasını aldıktan sonra çekilen bir fotoğrafı ise hayli dikkati çekti. Samsun Adalet Sarayı önünde hatıra fotoğrafı çekinen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın yanında bulunan 12 kişinin bozkurt selamı verirken, bu gruptan sadece bir kişinin AK Parti'lilerin kullandığı Rabia selamını verdiği görüldü, Bu fotoğraf yerel seçimlerde Cumhur İttifakı çatısı altında birleşen AK Parti ve MHP'lilerin Tekkeköy ilçesinde seçimlerde alınan sonuç ile ilgili başarının da bir göstergesi oldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İlkadım'da Cumhur İttifakından meclis üyesi seçilen isimler mazbatalarını aldı

Samsun İlkadım'da Cumhur İttifakından meclis üyesi seçilen isimler mazbatalarını aldı