15 Haziran 2019 Cumartesi

HASAN TOGAR, TEKKEKÖY BELEDİYESİNDE HALKIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Hasan Togar, Tekkeköy Belediyesinde halkın sorunlarını dinledi

Samsun'un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, düzenlediği Halk Günü toplantısında halkın sorunlarının yanı sıra istek ve şikayetlerini dinledi.

25 Aralık 2017 Pazartesi 19:47 GÜNCEL
Samsun'un Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hafta haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerinde vatandaşlar ile bir araya gelerek ilçeyle alakalı istişareler yapmaya devam ediyor.

İlçenin geleceğine Tekkeköy  halkıyla birlikte karar vermeyi sürdürdüklerini ifade eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Vatandaşlarımızın gücü ve desteğiyle üstlenmiş olduğumuz her anı hizmetlerle dolu görevimizin 45'inci ayını geride bıraktık. Geçmişe baktığımızda kısa süre zarfında ilçemizde gerçek manada değişim ve gelişim atakları ile bezeli Tekkeköy’ü adım adım inşa ettiğimizi herkes görüyor. Şimdi daha çok çalışacağımız ve daha çok projeler üreterek hayata geçirebileceğimiz yeni bir yıla giriyoruz. Beklenenin kat kat üstünde sürdürdüğümüz çalışmalarımıza yeni alanlar ekleyerek 2018 yılını vatandaşlarımızın gücü ve desteği ile hizmette sınır tanımayan bir boyuta getireceğiz. 2018 yılı Tekkeköy tarihinin en büyük, en köklü hizmetlerinin, yatırımlarının, çalışmalarının ve projelerinin hayata geçeceği bir hizmet yılı olacak” dedi.Başarının sırrı diyalog

Başarının sırrının ilçe halkı ile diyalog ve istişarelere bağlı olduğuna değinen Başkan Hasan Togar, “Yalnız ve etrafa kulaklarını tıkayan bir yönetimin başarılı olması mümkün değildir. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hep halkımız ile iç içe olmaya özen gösterdik. Bu gün bölgenin en hızlı gelişen, değişen ve büyüyen ilçesini işte bu felsefe çerçevesinde oluşturduk. Her hafta pazartesi günleri belediyemiz çözüm merkezinde düzenlediğimiz halk günlerimizde vatandaşlarımız ile bir araya gelerek onlara kulak veriyoruz. Hem bireysel hem de tüm ilçeyi ilgilendiren talep ve sorunları etraflıca konuşup çözüm yollarını yine birlikte buluyoruz. Belediye Başkan yardımcılarımızın da hazır bulunduğu halk günlerinde talepler ve sorunlar anında gerekli birimlere iletilerek çözüme kavuşturuluyor. Rabbim bizlere bu görevi layık gören halkımıza bizleri mahcup etmesin” şeklinde konuştu.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da tramvayda bacaklarını açarak oturanlar dikkat! Hapis cezası alabilirsiniz

Samsun'da tramvayda bacaklarını açarak oturanlar dikkat! Hapis cezası alabilirsiniz