19 Nisan 2019 Cuma

HASAN TOGAR TEKKEKÖY'DE HALKIN SORUNLARINI HALK GÜNÜNDE DİNLİYOR

Hasan Togar Tekkeköy'de halkın sorunlarını Halk Gününde dinliyor

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, 'Halka Hizmet Hakka Hizmettir' anlayışı ile düzenlenen Halk Günü toplantılarında vatandaşların sorunlarını dinliyor.

23 Ekim 2017 Pazartesi 19:19 GÜNCEL
Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar,  Pazartesi günleri düzenlediği Halk Günü toplantısında ilçe halkının sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, 'Halka Hizmet Hakka Hizmettir' anlayışı ile düzenlenen Halk Günü toplantılarında vatandaşların sorunlarını dinliyor.Her hafta haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerinde istişareler yapıp, vatandaşların taleplerini, isteklerini dinleyerek güne başlayan Başkan Togar, "Tekkeköy’ün yarınları için çıtayı her geçen gün daha da yükseltiyoruz" dedi.Tekkeköy hedeflerine ulaşıyor

Tekkeköy’ün son üç buçuk yıllık süre içerisinde tarihinin en büyük hizmet atağına şahitlik ettiğine dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar,  “Göreve geldiğimiz gün itibarıyla ilçemizde başlatmış olduğumuz kapsamlı hizmet atağı ile adeta Tekkeköy’ü yeniden inşa ettik. Önceden belirlemiş olduğumuz hedeflere bir bir ulaştık. Yıllardır çözülemeyen sorunları, yapılamayan hizmetleri en kısa sürede vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda çözüme ulaştırdık. Hizmet aşkıyla, ‘Halka hizmet Hakka Hizmettir’ felsefesiyle mesai kavramı gözetmeksizin tüm ekibimiz ile çalıştık ve adından söz ettiren yapıtlar, ürünler ortaya koyduk. Tüm projelerimizde, tüm çalışmalarımızda temel çıkış noktamız her daim gücümüzün kaynağı halkımız oldu. İlçemizi geleceğe taşımak gençlerimize daha güzel daha modern bir yaşam alanı ortaya koyabilmek için her şeyi düşünüp, eksilerini artılarını ortaya koyarak Arge çalışmaları yaptık. Çehremizde hayata geçen bunca çalışmanın, bunca projenin asıl kaynağı her zaman Tekkeköy halkı olmuştur. Bununda mükafatını her zaman mahallelerimizde, sokaklarımızda, caddelerimizde bizlere teşekkür eden, tebessüm eden yediden yetmişe halkımızdan görüyoruz. 3,5 yıl önceki Tekkeköy ile şimdiki Tekkeköy’ü kıyasladığımızda aradaki farkı görmemek mümkün değil. Yıllar sonra ilçemize gelenler ilçemizdeki farkı daha iyi görüyor hatta bizleri arayıp elli yıldır değişmeyen yapıyı değiştirdiğimiz için teşekkür ediyorlar. Bu gelişim değişim ve büyümeden herkes olumlu şekilde yararlanıyor. Bu gün ilçemizde arsa değerleri, bina değerleri, kiralar iki üç kat arttı. Her fırsatta halkımız ile bir araya gelerek istişareler ile fikir alış verişleriyle daha iyisi için durmadan yorulmadan çalışmaya hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.        

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Kızılırmak Deltasında üst düzey bürokratlar kaçak villalar yapmış

Samsun Kızılırmak Deltasında üst düzey bürokratlar kaçak villalar yapmış