27 Haziran 2019 Perşembe

HASAN TOGAR: TEKKEKÖY'DE YOL KONFORU ARTTI TEKKEKÖY'E ÇAĞ ATLATTIK

Hasan Togar: Tekkeköy'de yol konforu arttı Tekkeköy'e çağ atlattık

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, ilçede gerçekleştirilen yol çalışmalarını incelerken, yaptığı açıklamada, "Tekkeköy'de yol konforu arttı. Tekkeköy'e çağ atlattık" dedi.

28 Ağustos 2018 Salı 18:54 GÜNCEL

Samsun'da Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı Hasan Togar, Başkan Yardımcıları ve birim amirleri ile birlikte ilçenin dört bir yanında devam eden ve yapımı süren yol çalışmalarını yerinde inceledi.


Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, ilçenin tüm mahallelerinde belediye tarafından yol ve benzeri çalışmaların sürdürüldüğünü, Tekkeköy ilçesini adeta bir şantiye alanına çevirdiklerini söyledi.

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yol çalışmaları ile ilgili yaptığı incelemede yaptığı açıklamada “Kısa sürede ilçemizde önemli gelişmelere imza attık. Birçok önemli gelişmenin yanında özellikle yol konusunda Tekkeköy’e çağ atlattık” dedi.

Tekkeköy’ün Ulaşım Konforu Arttı
Tekkeköy'de yolların konforunun arttığına dikkat çeken Başkan Hasan  Togar, “Tekkeköy’ün her köşesine ulaşım ağına büyük yatırımlar yaptık. Dört senede neredeyse tüm yollarımızı elden geçirerek yeniledik. Bunun yanında yen imar yolları açtık. Yollarımızda bölgenin yapısına göre farklı malzemeler kullanarak standartların üzerinde bir konuma getirdik. Mesafeleri kısalttık” diye konuştu.

Her Bölgede Farklı Bir Çalışma
Farklı malzemelerinin yol yapımında tercih edildiğini söyleyen Togar, “Tekkeköy’ün her bölgesi kendine has özelliklere sahip. Bizlerde bölgelere göre farklı malzemelerle yollarımızı kapladık. Beton, sıcak asfalt, a tipi asfalt, taş parke gibi farklı malzemeleri yerine göre kullanarak herkesin takdirini kazanan çalışmalara imza attık. Gerçek manada dört yıl gibi kısa bir sürede elli yıllık hizmetle ilçemizi buluşturduk. Tesislerden yollara, komplekslerden parklara ilçemizi herkesin özlediği hizmetlerle bütünleştirdik. Tekkeköy tarihinin en büyük ve en köklü hizmet atağını yaşadı. Bu hizmet atağımıza ve çalışmalarımıza aralıksız devam ederek çıtayı daha da üst seviyelere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da şok! Samsun Polis Meslek Okulu Müdürü Cihan Alagöz intihar etti

Samsun'da şok! Samsun Polis Meslek Okulu Müdürü Cihan Alagöz intihar etti