24 Nisan 2019 Çarşamba

HASAN TOGAR TEKKEKÖYLÜ VATANDAŞLARLA HALK GÜNÜNDE BİR ARAYA GELDİ

Hasan Togar Tekkeköylü vatandaşlarla Halk Gününde bir araya geldi

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Pazartesi günleri düzenlediği Halk Günü toplantılarını sürdürüyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Halk Gününe gelen vatandaşların dert ve sorunlarına çözüm üretiyor.

12 Mart 2018 Pazartesi 16:56 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçe Belediyesi Başkanı Hasan Togar, Pazartesi günleri düzenlediği Halk Gününde yine vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve dert dinledi.


Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediyesinde Halk Günü düzenleyen belediye başkanı Hasan Togar'a bu görüşmelerde belediye başkan yardımcıları da eşlik etti. Vatandaşların kendisine ilettiği sorunları Halk Gününde dinleyen Tekkeköy Belediyesi Başkanı Hasan Togar, ilçede bir yandan hizmetlerin devam ettiğini bir yanda da Pazartesi günleri Halk Günü yaparak vatandaşlarla iletişim kurduklarını söyledi.

Halkın taleplerinin ve sorunlarının anında çözümlendiği halk günlerinin bireysel iletişim konusunda yararlı sonuçlar doğurduğunu söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Belediye Başkan Yardımcılarımız ile birlikte her hafta haftanın ilk iş günü olan Pazartesi günleri düzenlediğimiz halk günlerimizde bire bir vatandaşlarımızı dinlemeye devam ediyoruz. Vatandaşlarımız tarafından halk günlerimiz artık benimsenerek yoğun katılım ile gerçekleştiriliyor. Onların fikirleri, düşünceleri, talepleri doğrultusunda güzel işler yapmayı başardık. Rabbim bizlere daha nice yararlı hizmetler, projeler, çalışmalar yapıp hizmete sunmamızı ve halkımızla birlikte açılışlar yapmamızı nasip etsin” dedi. Hasan Togar ayrıca ilçede tamamlanan ve sürdürülen çalışmaların, projelerin, hizmetlerin birliktelik ruhuyla ortaya konulduğuna dikkat çekerek “Halkımızın görüş ve istekleri çerçevesinde hayata geçirmiş olduğumuz her çalışmayla her projeyle ilçemizi kısa süre zarfında beklenenin kat kat üstüne çıkartmayı başardık” diye konuştu.Tekkeköy ilçesinde dört yıl öncesine göre gerek hizmetlerde gerekse vatandaş ile irtibat kurmak noktasında büyük yol katedildiğini kaydeden Başkan Hasan Togar, şunları dile getirdi.
“Bugün ilçemizin geldiği gelişmişlik düzeyi tüm ilçe halkının ortak başarısıdır. İlçemizi dört yıl sonra ziyarete gelip sokaklarımızda, caddelerimizde gezen kişiler bu gelişimi, değişimi ve büyümeyi daha iyi görüyorlar. Özellikle ‘Yol medeniyettir’ anlayışı çerçevesinde yaz kış dur durak bilmeden çalışıp çabalayarak yol konularındaki çalışmalarımız ile kırsal mahallelerimizi bile ilçe merkezimizdeki modern, konforlu, standartların üzerindeki yollarla buluşturmayı başardık. İlçemizin dört bir yanını tesisler ve parklarla donattık. Hizmetin en iyisini en kalitelisini vatandaşlarımıza ulaştırabilmek için bilişsel alt yapımızı çağın her türlü imkanlarını kullanarak donattık. Gençlerimizin, çocuklarımızın boş vakitlerini değerlendirecekleri, spor yapacakları eğitim kültür merkezleri ve spor tesislerini her bölgemize kazandırdık. Hanımların eğitim ve diğer tüm faaliyetleri için kullanacakları hanımlar konakları ile mahallelerimize mahalle sakinlerinin ortak kullanımları için köy konakları yaptık. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her türlü gereksinimlerini giderdik. İlçe halkımız ile istişareler ve ortak akıl çerçevesinde herkesin talep ettiği, herkesi kucaklayan hizmetleri birliktelik ruhu içerisinde hayata geçirdik. Bizleri başarıya götüren ve hizmetlerimizin tüm kesimler tarafından takdir görmesinin en büyük dayanağı da bundan kaynaklanmaktadır."

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da düzenlenen Türkiye'de ilk ve tek bayrak sergisi büyük ilgi gördü

Samsun'da düzenlenen Türkiye'de ilk ve tek bayrak sergisi büyük ilgi gördü