19 Nisan 2019 Cuma

HAVZA BELEDİYE BAŞKANI MURAT İKİZ TİRİT YEDİRİR, AŞURE DAĞITIR HİZMET YAPTIĞI YOK

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz tirit yedirir, aşure dağıtır hizmet yaptığı yok

Samsun'un Havza ilçe Belediyesi Başkanı Murat İkiz ismi ilçeye yaptığı hizmetlerden çok, tirit yemekleri düzenleme, tarladan patates toplama ve Muharrem Ayı nedeni ile de Aşure dağıtımı etkinlikleri ile gündeme geliyor.

21 Eylül 2018 Cuma 17:55 GÜNCEL

Samsun'un Havza ilçesinde Belediye Başkanı Murat İkiz'in ilçeye kazandırdığı hizmetlerden çok, yeme, içme etkinlikleri ile gündeme gelmesi, "Başkanın Havza'ya yaptığı hiç bir hizmet yok mu" sorularını gündeme getiriyor.


Yerel seçim yaklaşırken, Havza Belediyesi Başkanı Murat İkiz'in sık sık rutin işlerle gündeme gelmesi dikkat çekiyor. Havza ilçesinde daha önce AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Karahan ile olan sürtüşmesi ile gündeme gelen Murat İkiz, daha sonra aynı ilçede bir kaplıca işletmecisi ile olan tartışma ve sürtüşmesi ile dikkatleri çekti. 

Havza ilçesinde hizmetten çok, kavgaları ile birlikte yeme içme etkinlikleri düzenlemekle gündeme gelen Belediye Başkanı Murat İkiz, düzenlediği tirit geceleri ile adından sıkça söz ettirmişti. İlçede daha önce bir dernek tarafından düzenlenen tirit organizasyonunun üzerine çöken Murat İkiz, geçtiğimiz günlerde de patates tarlasına girerek hasat yapmıştı. Murat İkiz Muharrem Ayı nedeni ile ilçede bugünde vatandaşlara aşure dağıttı.Uzun bir süredir Havza ilçesinde belediye başkanlığı yapan Murat İkiz hatırlanacağı üzere tirit olayını abartarak yurt dışında dahi tirit etkinliği düzenlemişti. Tirit dışında kavgaları ve 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesi FETÖ terör örgütünün abilerine Atakum ilçesinde bulunan evini kiraladığı iddiaları ile gündeme gelen Murat İkiz, boş zamanlarda ise kankası CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek ile bazı etkinliklerde yan yana gelerek görüntü veriyor. 

Murat İkiz'in rutin belediye başkanlığı ve vasat kalması nedeni ile yapılacak olan yerel seçimde Havza'dan yeniden aday gösterilmeyeceği de gündemde.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma verdiği sözleri yerine getirmedi

Samsun'da Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma verdiği sözleri yerine getirmedi