22 Ekim 2021 Cuma

HAYATİ AKBAŞ, VİRÜSÜ NASIL KAPTIĞINI VE KORONA VİRÜS BELİRTİLERİNİ VİDEO İLE ANLATTI

Hayati Akbaş, virüsü nasıl kaptığını ve Korona Virüs belirtilerini video ile anlattı

Samsun'da Korona Virüs'e yakalanan ünlü cerrah Hayati Akbaş, virüs'ü nasıl kaptığını, Korona Virüs belirtilerini neler olduğunu, neler yaşadığını ve hangi ilaçları kullandığını video paylaşarak anlattı.

28 Ağustos 2020 Cuma 22:14 GÜNCEL

Samsun'da FBM Estetik Tıp Merkezinin sahibi ünlü cerrah Hayati Akbaş, Korona Virüs'e yakalandıktan sonra evde karantinaya alınırken, doktor Hayati Akbaş, Korona Virüs'ün belirtilerini video ile anlattı.


Korona Virüs'e yakalanan ünlü doktor Hayati Akbaş, karantina altında tutulduğu evinden bir video paylaşarak, Covid-19'a nasıl yakalandığını, hastalığın belirtilerini anlattı. Korona Virüs'ün kendisinden kuru öksürük ile başladığını karantinada ki evinden yayınladığı video da anlatan Hayati Akbaş, şuan sağlık durumunun iyi olduğunu tedavisinin sürdüğünü söyledi.

Kuru öksürük ve eklem ağrıları yaşadığını bunun üzerine hastaneye gittiğini ve burada Korona Virüs testi yaptırdığını yayınladığı video da anlatan Hayati Akbaş, tat alamama gibi belirtilerin kendisinde olmadığına dikkati çekti. Ünlü doktor Hayati Akbaş, Korona Virüs'ten korunmanın tek yolunun maske takmak, sosyal mesafeyi korumak olduğunu belirttiği videoda, yaşadıklarını paylaştı.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi 30 Ağustos Zafer bayramı coşkusunu mobil tır ile kutlayacak

Atakum Belediyesi 30 Ağustos Zafer bayramı coşkusunu mobil tır ile kutlayacak