19 Nisan 2019 Cuma

HAYATINI KAYBEDEN DSP SAMSUN ESKİ MİLLETVEKİLİ AYHAN GÜREL TOPRAĞA VERİLDİ

Hayatını kaybeden DSP Samsun eski Milletvekili Ayhan Gürel toprağa verildi

Hayatını kaybeden Demokratik Sol Parti(DSP) Samsun eski Milletvekili Ayhan Gürel, memleketi Samsun'un Kavak ilçesinde AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nun katılımı ile toprağa verildi.

27 Ekim 2017 Cuma 18:51 GÜNCEL
Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Samsun eski Milletvekili Ayhan Gürel'in cenazesi memleketi Kavak ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Samsun'un Kavak ilçesi Yörgüç Paşa Camisi'nde ikindi namazını müteakiben Ayhan Gürel'in cenaze namazı kılındı. DSP Samsun Eski Milletvekili Ayhan Gürel'in cenazesi, daha sonra Kavak ilçe mezarlığında toprağa verildi. Cenaze törenine Ayhan Gürel'in ailesinin yanı sıra AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, CHP Samsun Milletvekili Hayati Tekin, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, siyasi parti temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. 

Samsun'un Kavak ilçesinde 1941 yılında doğan Gürel, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra öğretmenlik ve serbest avukatlık yaptı. Gürel, 20. Dönem'de Samsun Milletvekili olarak parlamentoda bulundu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den şu gidecek bu gidecek açıklaması

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'den şu gidecek bu gidecek açıklaması