31 Temmuz 2021 Cumartesi

HAYKO CEPKİN SAMSUN'DAKİ GENÇLİK FESTİVALİNDE SEÇİM GÜNÜ KONSER OLMASINA TEPKİ GÖSTERDİ

Hayko Cepkin Samsun'daki Gençlik Festivalinde seçim günü konser olmasına tepki gösterdi

Samsun'da düzenlenen Gençlik Festivaline Hayko Cepkin'den tepki geldi. Hayko Cepkin, Samsun'da yapılan gençlik festivalinde İstanbul seçimlerinin olduğu gün konser yapılmasını eleştirdi.

22 Haziran 2019 Cumartesi 16:59 GÜNCEL

Hayko Cepkin, Samsun'da düzenlenen Gençlik Festivalinde İstanbul seçimlerinin olduğu 23 Haziran'da konser yapılmasına tepki gösterdi.


Samsun'da Gençlik Festivali kapsamında 23 Haziran günğ Teoman, Cem Adrıan, Adamlar, Can Gox, Seksendört, Al York ve Kara Kelam konseri yapılacak. İstanbul seçiminin olduğu 23 Haziran'da Samsun'da konser düzenlenmesine sinirlenen Hayko Cepkin, sosoyal medyadan Gençlik Festivaline “23 Haziran hassas bir gün, tüm Türkiye bu güne kilitlenmiş durumda. Ama helal olsun her şeye rağmen hiçbir şey yokmuş gibi, seçim gününde organizasyonlarını bir gün dahi kaydırma sağduyusunda bulunmayanlar var. Uçaklar, otobüsler, tatil köyleri iade verirken, bu müthiş hırs… Tebrikler" mesajı yazarak tepki gösterdi.

Hayko’nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın ardından pek çok sanatçı konuya tepki gösterip festivali protesto ederken, festivali organize eden ve İstanbul’da hizmet veren bir firmanın bünyesinde çalıştırdığı 500 kişiyi oy vermekten mahrum bırakacağı gerçeğini herkesin duymasını istediklerini söylediler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun İlkadım'da heyelandan kapanan yolları belediye ulaşıma açtı

Samsun İlkadım'da heyelandan kapanan yolları belediye ulaşıma açtı