30 Kasım 2020 Pazartesi

HDP'Lİ BULDAN, ERDOĞAN VE LİDERLERİN 19 MAYIS SAMSUN FOTOĞRAFINI GÜZEL BULMADI

HDP'li Buldan, Erdoğan ve liderlerin 19 Mayıs Samsun fotoğrafını güzel bulmadı

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin 19 Mayıs'ın 100. yılında Samsun'da çekindiği hatıra fotoğrafı için "Hiç güzel değil" dedi.

20 Mayıs 2019 Pazartesi 17:19 GÜNCEL

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin 19 Mayıs'ın 100. yılında Samsun'da çekindikleri hatıra fotoğrafını güzel bulmadı.


19 Mayıs'ın 100. yılı törenlerinin yapılacağı Samsun'a davet edilmeyen ancak konuyla ilgili, "Davet etselerdi Samsun'da olmak isterdik" açıklaması yapan Pervin Buldan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bahçeli, Temel Karamollaoğlu, Mustafa Destici, Doğu Perinçek ve Önder Aksakal'ın 19 Mayıs'ın 100. yılında Samsun'da bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çekinmesi HDP'yi rahatsız etti. HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin 19 Mayıs'ın 100. yılında Atatürk'ün Samsun'a çıktığı Tütün İskelesinde hatıra fotoğrafı çekinmesi ile ilgili sosyal medya sayfasından, gündem olan fotoğrafı da yayımlayarak "Hiç güzel değil" mesajı paylaştı. Pervin Buldan'ın "Hiç güzel değil" diyerek eleştirdiği liderlerin 19 Mayıs fotoğrafı ile ilgili ise yorum yapan vatandaşlar ise Buldan'a "Sana sorduk mu" diyerek tepki gösterdi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Liderlerden Samsun'da çekilen 19 Mayıs fotoğrafı için aynı gemideyiz birlikte güzeliz mesajı

Liderlerden Samsun'da çekilen 19 Mayıs fotoğrafı için aynı gemideyiz birlikte güzeliz mesajı