04 Aralık 2021 Cumartesi

İBRAHİM SANDIKÇI BERBER VE KUAFÖRLERE HAYIRLI İŞLER ZİYARETİ YAPTI

İbrahim Sandıkçı berber ve kuaförlere hayırlı işler ziyareti yaptı

Samsun'da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 11 Mayıs tarihi itibariyle yenden açılan berber ve kuaför salonlarını ziyaret ederek esnaf ve müşterilerle sohbet etti, esnaflara hayırlı işler diledi.

12 Mayıs 2020 Salı 12:32 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, koronavirüs salgınının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında uzun zamandır kapalı bulunan ve yeniden açılan berber ve kuaför salonlarını ziyaret etti.


ESNAFLARIMIZA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı yaptığı açıklamada, “Pandemiyle mücadele kapsamında 21 Mart’ta kapatılan berber ve kuaför salonlarımız çok şükür bugün itibariyle açıldı. İlçemizde bulunan berber, kuaför ve güzellik salonlarını dezenfekte ederek müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde kullanmaları için hazır hale getirdik. Salgın riski ortadan kalkana kadar dezenfekteyle birlikte esnaf kardeşlerimize siper maske ve tıbbi maske desteklerimizi sürdüreceğiz. Berber ve kuaför esnafımızın eksikliğini hissettik. Bugün itibariyle yeniden işlerinin başına dönen, hizmet vermeye başlayan esnaf kardeşlerimize hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum” BİLİM KURULUNUN ALDIĞI KURALLARA UYALIM
Esnafların ve müşterilerin mutlaka Bilim Kurulu’nun aldığı çalışma kurallarına uyması gerektiğini belirten Başkan Sandıkçı, “Devletimiz ve ilgili Bakanlıklarımızın önerilerine uyarak çok şükür normalleşme sürecine girdik. Ama henüz normal hayata dönmüş değiliz. Bilim kurulunun siz esnaflarımız ve müşterilerimiz için aldığı kararlara mutlaka uyalım. İki koltuk arasını boş bırakarak fiziksel mesafeye dikkat edelim. Tıraş eden ustayla birlikte müşterilerin maske kullanmasını sağlayalım. Hijyen ve temizliğimize mutlaka dikkat ederek sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamış olalım. Salon içerisinde birden fazla sıra bekleyen müşteri bulundurmayalım” diyerek berber ve kuaför esnafına Bilim Kurulu’nun aldığı çalışma kurallarına uyulması uyarısında bulundu. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da çürük sebze ve meyveleri satmaya çalışan pazarcı yakalandı

Samsun'da çürük sebze ve meyveleri satmaya çalışan pazarcı yakalandı