25 Ekim 2021 Pazartesi

İBRAHİM SANDIKÇI CANİK'TE YENİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARINI AKSATMIYOR

İbrahim Sandıkçı Canik'te yeni yol açma çalışmalarını aksatmıyor

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Korona Virüs ile mücadelenin risk bitene kadar süreceğini açıklarken, ilçede belediye olarak yol açma ve diğer hizmetleri de aksatmadan yaptıklarını açıkladı.

05 Mayıs 2020 Salı 12:27 GÜNCEL

Samsun'da Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, bir yandan Korona Virüs salgını ile mücadele sürdürürken, bir yandan da belediye olarak ilçede sürdürdükleri yol açma ve diğer hizmetleri yerinde inceliyor. 


Canik Belediyesi tüm ekipleriyle birlikte ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Salgın hastalığın yayılmasını önlemeye yönelik çalışmalarını aralıksız sürdüren Belediye ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte yeni yol açma çalışmalarını hızlandırdı. Başkan İbrahim Sandıkçı yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışanlardan bilgiler aldı, çalışanlarına başarılar diledi.

Salgınla mücadelemiz devam ediyor
Başkan Sandıkçı, “Salgın hastalığın ülkemizde görüldüğü günden bu yana salgını önlemeye yönelik çalışmalarımız aynı kararlılıkla devam ediyor. İlçemiz genelindeki sokaklarımızı yıkama çalışmalarımızın yanında yine sokaklarımızda dezenfeksiyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunların yanında insanlarımızı salgına karşı bilgilendirmeye, pazarlarımızı, fırınlarımızı, marketlerimizi denetlemeyi sürdürüyoruz. Ülkemizde salgın riski son bulana kadar çalışmalarımız hiç durmadan devam edecek”Üst yapı çalışmalarımızı hızlandırdık
Salgınla mücadele ederken diğer belediyecilik hizmetlerimizi de aksatmadan yürütmek zorundayız diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Bizler ilçemiz insanlarına hizmet etmek için buradayız. İnsanlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmaya yönelik çalışmalarımız hiç durmadan devam edecek. Salgın hastalığın yayılmasını önlemeye yönelik çalışmalar devam ederken, havaların ısınmasıyla birlikte üst yapı çalışmalarımıza da hız verdik. İlçemiz genelinde ulaşımı kolaylaştırmaya yönelik ihtiyaç duyulan bölgelerde yeni yol açma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hem sağlığımızı tehdit eden salgınla mücadele ederken aynı zamanda diğer belediyecilik hizmetlerimizi de devam ettirmek zorundayız. Bu yoğun dönemde gecesini gündüzüne katarak çalışan mesai arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci haykırdı! Benim olduğum yerde usulsüzlük olmaz

Cemil Deveci haykırdı! Benim olduğum yerde usulsüzlük olmaz