26 Ekim 2021 Salı

İBRAHİM SANDIKÇI SAHUR FOTOĞRAFINI GÖNDEREN ÇOCUKLARA HEDİYELER VERECEK

İbrahim Sandıkçı sahur fotoğrafını gönderen çocuklara hediyeler verecek

Samsun'da Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, Ramazan ayında ilk kez oruç tutacak bin çocuğa sahur fotoğraflarını sosyal medyadan kendisine ulaştırmaları halinde hediyeler gönderecek.

28 Nisan 2020 Salı 23:47 GÜNCEL
Samsun'da Canik Belediyesi, bu yıl ilk kez oruç tutan çocukları sürpriz hediyelerle sevindirerek bir Ramazan geleneğini yaşatacak.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Ramazan ayının Canik’te her zaman bir başka güzellikte yaşandığını ancak bu yıl Covid-19 salgını nedeniyle Ramazan coşkusunun evlerde yaşanmak zorunda kalındığını ifade etti.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZ
Başkan Sandıkçı, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın evlerde hoşça vakit geçirebilmeleri ve evde geçirdikleri vakitleri verimli bir şekilde değerlendirmelerini sağlamak için ‘Evde Kal Kitabını Al’ kampanyası ile bin çocuğumuzu çeşitli kitaplarla buluşturduk. Ardından yine çocuklarımıza yönelik “Evde Kal Hediyeni Al Canik” kampanyamızla evinde kalan çocuklarımızın Eba Tv karşısında ders dinleme görüntülerini bizlere ulaştıran yaklaşık 5 yüz çocuğumuza derslerini aksatmadan dinlemeleri için çeşitli ödüllerle ödüllendirdik.

İLK KEZ ORUÇ TUTAN ÇOCUKLARIMIZI ÖDÜLLENDİRİYORUZ
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı açıklamasının devamında, “Şimdi ise eski bir Ramazan geleneğini yaşatmak istiyoruz. Çocuklarımıza orucun faydalarını, ramazan ayının maneviyatını yaşamaları için, hayatında ilk kez oruç tutan çocuklarımızın sahur fotolarını Twitter hesabımızdan bizlere gönderen 8-14 yaş aralığındaki bin çocuğumuzu çeşitli hediyelerle sevindireceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Metin Sinecek esnaflara 20 bin maske dağıttı, ihtiyacı olana gıda erzağı gönderdi

Metin Sinecek esnaflara 20 bin maske dağıttı, ihtiyacı olana gıda erzağı gönderdi