17 Haziran 2021 Perşembe

İBRAHİM SANDIKÇI, SICAK YEMEK DESTEĞİ VERİLEN AİLELERİ EVLERİNE GİDEREK TEK TEK ZİYARET ETTİ

İbrahim Sandıkçı, sıcak yemek desteği verilen aileleri evlerine giderek tek tek ziyaret etti

Samsun'da AK Partili Canik Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı, pandemi sürecinde belediye olarak sıcak yemek desteği verilen aileleri evlerinde tek tek ziyaret ederek dertlerini dinledi.

01 Şubat 2021 Pazartesi 19:22 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Belediye Sosyal Yardım Birimi tarafından yardım yapılan ve günlük sıcak yemek ulaştırılan ihtiyaç sahibi aileleri evlerine giderek ziyaret etti. 


Ziyaret ettikleri ailelerle sohbet eden Başkan Sandıkçı yapılan yardımlardan memnun olup olmadıklarını sordu. Tüm vatandaşlarının dertlerinin kendi dertleri olduğunu belirten Başkan Sandıkçı sadece bu zorlu süreçte değil her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanlarında olduklarını belirti. Yapılan yardımlardan memnun olup olmadıklarını, düzenli gelip gelmediğini vatandaşları tek tek ziyaret ederek bizzat ailelerden dinledi. 

Canik ilçe genelinde hiç kimsenin açta, açıkta kalmasını istemediklerini belirten Başkan Sandıkçı, Sosyal Belediyecilik anlayışıyla gönüllerde yer almaya devam ettiklerini belirtti. 

Başkan Sandıkçı, “Belediye olarak ilçemiz genelinde kimin yardıma ihtiyacı varsa ekiplerimiz oradalar. Ulaşamadığımız, gözden kaçırdığımız vatandaşlarımız olabilir. Bu noktada duyarlı vatandaşlarımızın, muhtarlarımızın bize ulaşmalarını istiyoruz. İlçemizde ihtiyacı olan kim varsa hep birlikte onların yanlarında olmaya, ihtiyaçlarını gidermeye devam edeceğiz. Sadece bu zorlu süreçte değil, her zaman ihtiyacı olanlara ayni-nakdi yardımlarımız, sıcak aşlarımız devam edecek. Çünkü inancımızın ve imanımızın, müslümanlığımızın gereği budur. Duyarlı vatandaşlarımızla, muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla güç birliği yaparak ihtiyacı olanların ihtiyaçlarını gidermeyi sürdüreceğiz. Her fırsatta ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ziyaretlerimiz devam edecek. Canik'te yaşayan her bir vatandaşımızın derdi belediyemizi ilgilendirip ilgilendirmediğine bakılmaksızın bizim derdimizdir. Bu düsturla hareket ediyor, ilçemizi karış karış gezerek her bir vatandaşımıza ulaşmaya, dokunmaya gayret ediyoruz. ” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak mahallesine yapılan yol için Terme'ye gitti

MHP Samsun İl Başkanı Karapıçak mahallesine yapılan yol için Terme'ye gitti