26 Kasım 2020 Perşembe

İBRAHİM SANDIKÇI'NIN BAKANLARLA OLAN HATIRA FOTOĞRAFLARINA ÖNEMLİ GÖRÜŞME DENİLMESİ GÜLDÜRDÜ

İbrahim Sandıkçı'nın bakanlarla olan hatıra fotoğraflarına önemli görüşme denilmesi güldürdü

Samsun'da AK Parti'nin Kızılcahamam Kampına katılan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın kampta bakanlarla çekindiği hatıra fotoğraflarının önemli görüşme olarak gündeme getirilmesi güldürdü.

29 Nisan 2019 Pazartesi 10:50 GÜNCEL

Samsun'un Canik İlçe Belediyesi Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın AK Parti'nin Kızılcahamam Kampında, bakanlarla çekindiği hatıra fotoğrafları basına 'Başkan bakanlarla önemli görüşmeler yaptı' anonsu ile servis edildi.


Kızılcahamam kampında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile hatıra fotoğrafları çekinen Canik Belediye Başkanı Sandıkçı'nın bu anısı, belediye tarafından basına 'Önemli görüşmeler yaptı' cümleleri ile servis edilse de, söz konusu haber içeriğinde yapıldığı dile getirilen önemli görüşmenin ne olduğu konusunda ise hiç bir bilgi yer almadı. 

Samsun'da bazı gazete ve haber siteleri de İbrahim Sandıkçı'nın bakanlarla olan hatıra fotoğrafları ile birlikte servis edilen haber metnini 'Sandıkçı'dan Önemli görüşmeler' başlığı ile okuyucularına sundu. Kısacası Sandıkçı'nın bakanlarla yapmış olduğu önemli bir görüşme olmadı, sadece hatıra fotoğrafı çekindi, ortada önemli sayılacak bir görüşme yoktu, belediye basını, basını trolledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Yılport Samsunspor Kulübünden Alanyaspor'a başsağlığı mesajı

Yılport Samsunspor Kulübünden Alanyaspor'a başsağlığı mesajı