18 Eylül 2021 Cumartesi

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI DEMİRTAŞ BU HAFTA İÇİNDE YAPTIKLARI HİZMETLERİ AÇIKLADI

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş bu hafta içinde yaptıkları hizmetleri açıkladı

Samsun'da İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş bu hafta içinde 10 mahallede kaldırım tamiratı, bordür tamiratı, asfalt yama çalışması ve 1910 metre malzeme sıcak asfalt serim hizmetlerini yaptıklarını açıkladı.

03 Ağustos 2021 Salı 20:31 GÜNCEL

Samsun'da İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen yol açma, genişletme, parke taşı tamir, park ve çevre düzenleme, asfaltlama çalışmaları sürdürülüyor.


İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler yazdan kalan günlerini iyi değerlendirmek için yoğun bir mesai içine girdi. Merkez mahallelerde yoğun bir çalışma sürdüren ekipler asfaltlama, kaldırım, parke yol, yol açma, yollara dolgu, asfalt yama, çalışmalarını bütün mahallelere yayarak İlkadım'ın her mahallesini şantiye alanına çevirdi. Vatandaşların yaz aylarını rahat bir şekilde geçirmesi amacıyla haftanın yedi günü yoğun mesai harcıyan Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler haftalık planlar dahilinde bu hafta 10 mahallede birçok farklı noktada 400 metre kare kaldırım tamiratı, 265 metre bordür tamiratı, 300 metre kare asfalt yama çalışması, 500 metre imar, kadastro yolu ve 1910 metre malzeme sıcak asfalt serim çalışmaları yaptı.“Hizmetlerimizi vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda yapıyoruz”
Vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için tüm imkân ve gayret ile çalışan ekiplerin, şehir ve halk için gerekli düzenlemeleri yapmaya devam ettiklerinin altını çizen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Ekiplerimiz, tüm mahallelerde gece-gündüz demeden görev yapıyor. İhtiyaç olan bölgelerde yeni kaldırım çalışması, kaldırım yenilemesi, yol açım ve yenileme çalışmaları ile İlkadım halkının ihtiyaçlarına zamanında çözüm üreterek vatandaşın yaşamını kolaylaştırıyor. Hizmetlerimizi vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda yapmaktayız. Halkımızdan aldığımız güçle daha birçok başarılı çalışmaya imza atacağız. Asfalt çalışmamız ile birlikte, eş zamanlı olarak merkez mahallelerimizde birçok alanda çalışmalarımız sürmekteyiz" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 6 Yorum

Sefo

07 Ağustos 2021 Cumartesi 10:22

Hahahaaa komedi wallahi şaka gibisin Başkan , etrafı B.. K götürüyor bütün mahalleler pislik içinde toz toprak bu sıcakta çöpler yerlerde kara sinek dalgalar halinde havada yollar köstebek gibi tamirat yok yıkama yok sende atıp dur bakalım başkan bey, …….

Tuğrul

05 Ağustos 2021 Perşembe 10:15

Dün bir yorum yaptım fen işleri md deki yolsuzlukla ilgili kişilerimde baş harflerle yazdım yazamadınız sizde doğru olduğunu biliyordunuz ama yazmadınız kent haber yöneticileri kimden korkuyorsunuz Necaattin başkandan nemalanmamakta mı özel kalem in çakma müdürü N.Ö den mi korkuyoruz .sizicesur ve korkusuz bir gazete olarak biliyoruz ama doğruları yazılanları yayınlamamak menfaatinize dokunuyor anlaşılan.İlk adım belediyesindeki olayları gazeteci olarak siz takip edinsin kamuoyunu aydınlatın.

Admin

05 Ağustos 2021 Perşembe 12:29

Tuğrul ismi ile yorum yapan okuyucumuz. Açıkça cevap veriyoruz. rumuz olarak verdiğiniz isimler ve bahse konu iddialarınız ile ilgili savcılığa yapılan şikayetler sebebi ile IP numaraları talep edilmektedir. Şayet siz bu sorumluluğu alacağınızı beyan ederseniz, yayınlayalım. Burası kişi ve kişileri zan altında bırakma yada kişi ve kişilerle hesap görme yeri değil. Belgeniz varsa bize e-mail gönderin. Belgelerle konuşalım haber yapalım. Saygılar

Vatandaş

05 Ağustos 2021 Perşembe 08:30

Mevki ve makamını keyfine göre kullanan belediye çalışanları kebap olacaksınız kebap...

cevdet

04 Ağustos 2021 Çarşamba 12:03

derebahçeye aman uğramayın her taraf delik teşik en iyi yol büyükşehirin yeni yaptığı cadde ara sokaklar feci bir de ikide bir internet hattı çekiliyor bir hat çek tüm firmalar viçinden geçsin böyle alt yapı mı olur

Vatandaş

04 Ağustos 2021 Çarşamba 08:21

Yapı denetimdekilerin kaç çatı yaptırana ceza kestiğini açıklamamışsın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da dahil 174 yerleşim yerinde orman yangını çıktı! 160'ı söndürüldü

Samsun'da dahil 174 yerleşim yerinde orman yangını çıktı! 160'ı söndürüldü