21 Ocak 2022 Cuma

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI DEMİRTAŞ GÖNÜLLERE GİDEN YOLLARI YAPTIKLARINI AÇIKLADI

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş gönüllere giden yolları yaptıklarını açıkladı

Samsun'da İlkadım Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, beton yol ve kaldırım çalışmaları ile ilgili verdiği bilgide, "Hem yolları hem de gönüllere giden yolları yapıyoruz" dedi.

07 Ağustos 2021 Cumartesi 12:39 GÜNCEL

Samsunda İlkadım İlçe Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, beton yol, asfalt ve kaldırım çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı.


İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentin ihtiyaç duyulan noktalarında gerçekleştirdiği beton yol ve kaldırım yapım çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştiriyor. Ekipler, şu ana kadar 600 metrekare beton kullanırken, çeşitli noktalarda çalışmaları devam ettiriyor. İlkadım Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, kent merkezindeki baskı beton kaldırım çalışması gerçekleştiriliyor. Farklı noktalarda kaldırım, yol ve asfalt çalışmalarına devam eden Müdürlük ekipleri, çalışmaları hızlandırabilmek için baskı beton kaldırım uygulamasını devreye aldı. Kaldırım zeminine dökülen beton kalıplar vasıtasıyla kaldırımlar şekillendirilirken, yapılan uygulama ile kaldırımlar yeni görüntüsüne kavuşuyor.

Belediye olarak pandemi döneminde de çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "İlçe merkezindeki çalışmalarımıza halkımıza söz verdiğimiz gibi devam ediyoruz. Kaynaklarımızı etkin, verimli kullanarak bu şehrin tek bir insanına tek bir kuruş ek maliyet getirmeden şehrimizin yıllardır süren ihtiyaçlarını ve hemşehrilerimizin beklentilerini karşılayarak hizmet belediyeciliği ile hem yolları hem de gönüllere giden yolları yapıyoruz. Tamamlanan çalışmalarımız mahallelerimize hayırlı olsun. Ekiplerimiz şehrimizin her noktasında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şehrimizin farkını her yönüyle fark ettireceğimiz hizmetlerimiz kesintisiz sürecek" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Sema

08 Ağustos 2021 Pazar 09:13

Ay deme Başkan ,senin yolun gönüllere gitmez etrafındakilerin ve senin cebine gider. yol yapacağına yolsuzluk yapanları temizle, kokuşmuş yönetiminde.

Vatandaş

07 Ağustos 2021 Cumartesi 20:56

Çatı yaptırıp da ceza yazmadığın varsa ödediğim ceza zehir zıkkım olsun, haberin yoksa Allah yapı denetimdekilerin topundan çıkarsın

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediyesi Antalya ve Muğla'ya 2 TIR dolusu malzeme gönderdi

Atakum Belediyesi Antalya ve Muğla'ya 2 TIR dolusu malzeme gönderdi