28 Ocak 2022 Cuma

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI DEMİRTAŞ'TAN KENTSEL DÖNÜŞÜM AÇIKLAMASI

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'tan Kentsel Dönüşüm açıklaması

İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'tan o mahallelere Kentsel Dönüşüm açıklaması. Samsun'da Anadolu, Zeytinlik, Anadolu, Zeytinlik, Hastanebaşı, Kökçüoğlu, Reşadiye, Fatih mahallelerinin beklediği Kentsel Dönüşüm ile ilgili yeni açıklama.

01 Ağustos 2021 Pazar 14:15 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Necattin Demirtaş, Anadolu, Zeytinlik, Hastanebaşı, Kökçüoğlu, Reşadiye, Fatih mahallelerinin beklediği Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Mahalle muhtarları ile gerçekleştirdiği toplantıda Kentsel Dönüşüm ile ilgili konuşan Necattin Demirtaş, bu projenin uzun bir süreç istediğine dikkati çekti.

ÇÖZÜM ÜRETMEYE ÇALIŞACAĞIZ
İlkadım ilçesinde riskli alan kapsamında bulunan Anadolu, Zeytinlik, Hastanebaşı mahalleleri ile Kökçüoğlu, Reşadiye, Fatih gibi Kentsel Dönüşüme hazırlanacak mahallelerle ilgili açıklama yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Kentsel Dönüşüm için değerleri güncelleyerek hak sahiplerinin de tespitini yapıp, bu mahallelerimiz de ayrıca toplantılar yapıp, dönüşümü yapacak büyük firmalarla birlikte belediyeyi de bu işin içine katarak çözüm üretmeye çalışacağız." 

KENTSEL DÖNÜŞÜM MAALESEF ÇOK UZUN BİR SÜREÇ
"Bunun sonucunda bu iş ya olacak yada olmayacak. Biz daha yapılacak projeleri göremedik. Güzel projeler olursa Kökçüoğlu, Reşadiye, Fatih gibi dönüşüme hazırlanacak olan mahallelerimizi de tetikler. Ama maalesef çok uzun süreç isteyen bir durum. Birden bire kentsel dönüşüm olmuyor. Dolayısıyla çok uzun bir yol bizi bekliyor" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

sait dede

03 Ağustos 2021 Salı 13:29

saitbey mah unkapanı da olmalı ancak ilkadım super olur eski gunleri kalıte merkezde olacak inanıyorum

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da köşe yazarı Nusret Sağlam'a köpekler saldırdı!

Samsun'da köşe yazarı Nusret Sağlam'a köpekler saldırdı!