25 Haziran 2019 Salı

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK GAZİ CADDESİ ESNAFLARINI GEZDİ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Gazi caddesi esnaflarını gezdi

Samsun'un İlkadım ilçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, İlkadım ilçesine bağlı Gazi caddesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi.

24 Nisan 2018 Salı 18:31 GÜNCEL

Samsun'da "Gücümüzü halktan alıyoruz" diyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi caddesi esnaflarına yaptığı ziyarette caddede yapılan kaldırım ve dekoratif aydınlatma çalışmalarını da inceledi.


Samsun'un en eski ticaret noktalarından biri olan Gazi Caddesi'nde esnaflık yapan iş yeri sahiplerini ziyaret eden Başkan  Erdoğan Tok, esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı. Gazi Caddesi'nde yapılan hizmetlerden ötürü Başkan Erdoğan Tok’a teşekkür eden esnaflar, başkanla birlikte sohbet ederek bol bol hatıra fotoğrafı çekildi. “İLÇEMİZE DEĞER KATACAK POROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK”

Esnaf ziyaretinde, İlçeye yapılan yatırımlar ve gerçekleştirilen hizmetler hakkında esnaflara ve vatandaşlara bilgi veren Başkan  Erdoğan Tok, "Göreve başladığımız günden bu yana İlkadım’a değer katacak hizmet ve projeleri bir bir hayata geçirdik.  Bu hizmetleri hayata geçirirken esnaflarımızın güven ve desteğini her zaman yanımızda hissettik. Esnafımızın güler yüzlülüğü daim etmek sıkıntılarını dinleyip çözüm bulmak da bizlere düşüyor ve bunun için her daim esnaflarımızla bir araya geliyor taleplerini, sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyoruz" dedi.HALKIMIZIN MEMNUNİYETİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ 
İlkadım halkının ferah, hijyenik cadde ve sokaklarda yaşamaları için yoğun çaba harcadığını vurgulayan Başkan  Erdoğan Tok “Her gün yüzlerce araç ve yaya trafiği ile hareketlilik yaşayan Gazi Caddemiz  hızla gelişen, ilçemizin vitrini olarak öne çıkmakta. Gerek kent kimliğine yakışan gelişimi gerek işyerlerinin yoğunluğu açısından önemli olan caddemiz, ilçemizin gelişimini göstermekte. Bizlerde bu caddelere yatırımlarımı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bunun yanı sıra Gazi caddemizdeki esnaflarımızla da bir araya gelerek daha başka neler yapa biliriz ortak akıl üzerine konuşuyor sohbet ediyoruz. 4 yılda belediye olarak asfalt yol, parke yol, beton kaldırım, sathi kaplama ve yeni yol açma çalışmaları kapsamında ilçemize ciddi anlamda hizmetler yaptık. Kaldırım çalışmaları kapsamında ilçemizde 4 yılda 128 bin metrekare  beton yol ve kaldırım yapımını tamamladık. Gazi caddemizde bu çalışmalarda payını aldı. Geçen yıl cadde esnaflarımızın talebi üzerine, eskimiş ve tahrip olmuş Gazi Caddesi'nin kaldırımlarına kalıcı ve dayanıklı zemin güçlendirme çalışmaları doğrultusunda dekoratif renkli kaldırım ve aydınlatma çalışmaları gerçekleştirdik. Şimdi Gazi caddemize yapmış olduğumuz bu çalışmalar doğrultusunda vatandaşlarımız ve esnaflarımız memnuniyetlerini dile getiriyor. Bu durumda bizleri memnun ediyor.” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Vatandaş

25 Nisan 2018 Çarşamba 15:41

bilbordlarda 10 tane halı saha yaptım yazan afişlerin var.gençlik parkındaki halı sahanın kira karşılığı kullanıldığını da belirtseydin ya bilbordlarda.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor Kayyum Heyeti Başkanı Karayılmaz: Son ihtimale kadar pes etmek yok

Samsunspor Kayyum Heyeti Başkanı Karayılmaz: Son ihtimale kadar pes etmek yok