24 Nisan 2019 Çarşamba

İLKADIM BELEDİYE BAŞKANI ERDOĞAN TOK, GAZİ CADDESİ ESNAFLARINI ZİYARET ETTİ

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Gazi caddesi esnaflarını ziyaret etti

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Karadeniz Mahallesi Gazi Caddesinde esnaflara yaptığı ziyarette, " Halkımızdan aldığımız gücü fazlasıyla yine halkımız için harcıyoruz." dedi.

26 Şubat 2018 Pazartesi 19:42 GÜNCEL

Samsun'un İlkadım İlçe Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Karadeniz  Mahallesi  Gazi Caddesi’ndeki esnafları iş başında ziyaret etti.


Samsun’u en eski ticaret noktalarından biri olan Gazi Caddesi’nde esnaflık yapan işletme sahiplerini ziyaret eden İlkadım İlçe Belediyesi Başkanı Erdoğan Tok, esnaflar tarafından memnuniyetle karşılandı. İlkadım ilçesi Gazi Caddesi’ne yapılan renkli baskı beton kaldırım ve aydınlatma çalışmalarından ötürü teşekkür eden esnaflar,  Gazi Caddesi’nin yeni görünümünden memnun olduklarını ifade etti.“HİZMETTE HIZ KESMİYORUZ”

İlkadım ilçesinde yaşayan halkın yaşamını kolaylaştırmak, ilçeyi daha modern daha ferah bir kent haline getirmek için çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Tok, "Bizler haftanın her günü halkımızın içinde, her zaman yanlarındayız. Halkımızdan aldığımız gücü fazlasıyla yine halkımız için harcıyoruz. Halkımızın hizmetkarıyız, geleceğimiz için yorulmadan sıkılmadan gece gündüz çalışmalara devam ediyoruz. İlkadım'ın daha ferah daha modern bir ilçe olması için ekibimizle birlikte projeler geliştiriyor büyük hizmetlere imza atıyoruz. Bizleri bu makamlara getiren halkımıza verdiğimiz sözlerimizi tutuyoruz." dedi.

“SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ YATIRIMLAR İCRAATA DÖNÜŞÜYOR”

Esnafların talebi üzerine eskimiş ve tahribata uğramış Gazi Caddesi’nin kaldırımlarına kalıcı ve dayanıklı zemin güçlendirme çalışmaları doğrultusunda dekoratif renkli kaldırım ve aydınlatma çalışması yaptıklarını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ 800 metre uzunluğundaki güzergah doğrultusunda geliş ve gidiş yönünde 3 bin metrekare üzerinde yapılan renkli baskı beton ve aydınlatma çalışması hem cadde esnaflarımızı ve hem halkımızı memnun etti. Her gün yüzlerce araç ve yaya trafiği ile hareketlilik yaşayan aydınlatma çalışmaları ile farklı bir çehre kazandırılan Gazi Caddesi’nin renkli baskı beton uygulaması ile ömürlük hizmet alan yeni görünümü farklılığını hissettirmekte. Bunların yanı sıra 4 yılda belediye olarak asfalt yol, parke yol, beton kaldırım, sathi kaplama ve yeni yol açma çalışmaları kapsamında ilçemize ciddi anlamda hizmetler yaptık. Kaldırım çalışmaları kapsamında ilçemizde 4 yılda 125 bin metrekare beton yol ve kaldırım yapımını tamamladık. Bulvar üstü, bulvar altı ve köy statüsünden mahalle kimliğine kavuşmuş yeni mahallelerimize imkanlarımız ölçüsünde yatırımlar yapmaktayız. Söz verdiğimiz gibi İlkadım halkının ferah, hijyenik, rahat cadde ve sokaklarda yaşamaları için yoğun mesai harcıyoruz. diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kıraathane sahibi ve cezaevi firarisi uyuşturucu ticaretinden tutuklandı

Samsun'da kıraathane sahibi ve cezaevi firarisi uyuşturucu ticaretinden tutuklandı